Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyok combról! Hogyan...

Nem fogyok combról! Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Kb fél éve kezdtem el fogyózni. Leadtam 15 kg-ot. Mindenki mondja, hogy milyen csini vagyok. A felső testemmel teljesen elégedett is vagyok. Még a ordáim is látszanak, kint van a medencém is a hasam is szép lapos, formás. DE a combom az még mindig nagy.Az is csökkent Ilyen az alkatom, tudom. De nem lehetne-e mégis valahogy innen is fogyni? Futással? Guggolással?

2015. márc. 27. 20:46
 1/3 anonim válasza:
Szexterápia.
2015. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A futás vagy az úszás lenne a legjobb. De már a lábemelő gyakorlatok is tökéletesek lennének erre a célra. Én az itt találhatóakat tartom a legjobbnak, ha a tornát választod. Nagy mennyiségben elég brutálisak (legalábbis nekem már néhány után nagyon fáj), de tényleg hasznosak:

[link]

2015. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, alkati kérdés hogy honnan fogysz.
2015. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!