Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ha így étkezem?

Szerintetek jó ha így étkezem?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :)

Nyárig szeretnék ledobni kb 5-7 kg-ot. 170 cm 62 kg vagyok. 55 szeretnek lenni igazabol :) vagy ha mar 60-nal lapos a hasam az is tokeletes lesz a számomra.

A mai étkezésem szerintetek milyen volt?

R: 1 teljes kiorlesu brios mogyoro es mandula darabokkal a tetejen.

E: saláta ( saláta,paradicsom,paprika,uborka,ujhagyma,mozzarella,erre pici só,citrom,ecet) hozzá pedig 1 tk zsiradekon sult 150 g csirkemell.

V: zabkeksz ( magam csinaltam,zabpehely,tojás,banan,stevia,turo) ebben 250 kcal volt kb -+10-20 kcal.

Szerintetek ha így eszem az jó? sok keves pont jó? emelle a napi folyadekom 4L viz. es 1 ora mozgas.meg most ettem 1 almat.

Szerintetek így milyen?

koszonom a valaszokat :)


2015. márc. 27. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Edzes utan feherje kell, nem ch(alma)
2015. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem edzes utan ettem az almat :)

ugymond "Tizoraira" ittam proteint edzes utan. :)

2015. márc. 27. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bealdozol feherjeporra en nem rontanam a hatasat gyorsan felszivodo ch-val, mint a banan vagy az alma. Dieta alatt nem fer bele. Szintentartaskor mar oke lenne.
2015. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!