Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak ki a...

Hogyan szabaduljak ki a zsírbörtön fogságából?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen hasznos tagja is lehetnék a társadalomnak amennyiben disznó lennék mivel vágósúlyban vagyok és amúgyis akaratgyenge vagyok az élethez. Már egészen kicsi korom óta tömték belém a szüleim a cukros ételeket,ami én csak disznónyelven mosléknak hívok. Viszont,mint állat az ösztöneim után megyek így nehézkes nemet mondanom az isteni kotyvalékoknak. Lelkileg se vagyok a toppon így az egészségem nem hat meg a külsőm se semmi. Fáj olyan dolgokat csinálnom,amihez nincs kedvem. Eddig össze-vissza táplálkoztam,nagyon jó kapaszkodó számomra ideglevezetésként így talán mégis az emberek fajába tartozom. Komolyra fordítva a szót 20kg-ot minimum le kéne adnom. Max 30-at. Antidepresszánst szedek és attól feljött 10kg az amúgyis koca testemre. Milyen étrendet tudnék tartani ha ilyen lagymatag vagyok? MUSZÁJ VALAMIT TENNI!

2015. márc. 27. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
elolvasod a sárga kapszulát meg az általános női tévhiteket a bod.bulderen
2015. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Séta + normális étkezés. Nekem - 29 kg 9 hónap alatt. Hajrá!
2015. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
MI az hogy normális étkezés? Olvastam a sárga kapszulát,de nem fogok tudni életem végéig grammra pontosan kiszámolt étrendet tartani és lehetőségem sincs. Itthon élek,nincs pénzem magamra külön. Valami olyan érdekel,amit be is tudok tartani.
2015. márc. 27. 22:05
 4/13 anonim válasza:
Én igazából mindent eszem, csak próbálok kevesebbet. Többnyire tudok, néha azért nehezebb. De pl. fehér kenyeret nem eszem, inkább teljes kiőrlésűt, esetleg rozst, illetve 90 %-ban csak csapvizet iszom. Még heti 5x45 percet sétáltam, mostanában inkább már csak heti 3-4-et. 24/F, jelenleg 178/85.
2015. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem is a grammokon múlik, ha nem veresenyző az ember, de igazából az alap jó, mert rendszeres és egészséges étrendet ír elő
2015. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű:hozol egy DÖNTÉST, hogy mától mozogsz és nem zabálsz és változni akarsz. Ameddig nem akarsz változni igazán, csak nyavalyogni fogsz. Aki rendszeresen edz, akkor is megy ha fáradt, vagy nincs kedve. A kedv akkor jön meg ha eldöntöd, hogy megjön. Nincs kifogás, nem eszel cukros kaját és mozogsz. Másképp nem fogsz lefogyni, ez van. A futás ingyen van, ha nincs pénzed konditeremre.
2015. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de akkor ha eddig össze-vissza ettem hogyan szokjak át,hogy szeressem ezt az életmódot is? Igazából megnyugtat a zabálás,azért csinálom.
2015. márc. 27. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

igazából nem is rólad szól, hanem hogy ne kapjon el a hányinger ha meglátlak az utcán


szóval ha magadéért nem is, embertársaidért tedd meg

2015. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
senki nem úgy kezdi, hogy szeret edzeni, hanem megszereti amikor jön az eredmény, barátokat talál és elkezd formálódni. Azután lesz állóképessége és jobban fogja érdekelni, mit eszik meg.
2015. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu


Ugyanígy voltam mint te. Már utáltam élni, kb vártam a halált, de rájöttem hogy ez így nem mehet tovább.. Persze nem akartam lemondani a finom kajákról, de fogyni is akartam. Elkezdtem kalóriát számolni, mindent ettem amit addig, csak kevesebbet. Lement az első 10 kg. Majd rájöttem, hogy nem lenne ennyire szenvedős a dolog, ha tényleg rendes ételeket ennék (többet ehetek, mivel nem tartalmaznak olyan sok kalóriát, és nem is gyors felszívódású szénhidrátok, mint addig, szal nem leszek 1 óra múlva éhes) Rendes diétával és rendszeres mozgással leadtam még 10 kg-t. Ez kevésbé volt kibírhatatlan, mint a szar kajákkal való diétázás..

Ajánlom próbáld meg, és meg fogod találni a neked legkényelmesebb módszert, amivel fogyni fogsz.

2015. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!