Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még esély arra hogy...

Van még esély arra hogy júniusra lefogyok 5-10 kg-ot?

Figyelt kérdés

Minél hamarabb le szeretnék fogyni, de legkésőbb júniusig. Imádok enni, sajnos sokszor túleszem magam. Van itthon szobabicikli, azon tudnék tekerni. Hogy és miket kellene ennem hogy biztosan fogyjak, és gyorsan?

157 cm/53 kg


2015. márc. 28. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
egy kicsit alacsony vagy fiu letedre, de a sulyod ehhez a magassaghoz tokeletes
2015. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok :)
2015. márc. 28. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak az étkezésre kéne figyelni, hanem a mozgásra is. Csinálj otthon felüléseket, hasprést, guggolásokat, stb. Mellette mehet a szobabicikli és kimehetsz futni is, mostmár jó az idő.

Ne egyed túl magad, mindig annyit, amennyi pont elég, különben tágul a gyomrod. Kerüld a szénhidrátot, viszont a fehérjét ne, egyél zöldséget, gyülömcsöt, halat, húst, stb.

A magasságodhoz szerintem max. 5 kilót fogyj le ha nagyon szeretnél, bár a súlyod így is megfelelő. 5 kilónál többet ne fogyj, mert az túl sok lesz!

2015. márc. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem maximum 5 kilót fogyj, különben túl vékony leszel.. :)
2015. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!