Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok 173cm és 79...

16 éves vagyok 173cm és 79 kg. Szeretnék 15 kilót leadni . Mit javasoltok? Mindennap 1 óra szobabicózom és 6 után nem eszem.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 16:18
 1/7 anonim válasza:
100%
A 6 után nem eszemet felejtsd el, nem az a lényeg hogy mikor, hanem hogy mit eszel. Első lépésként a cukros üdítőket (igen, a gyümölcslevek is) felejtsd el, legalább 2 liter szénsavmentes víz naponta. Nagyon jó az, hogyha a fehér lisztet is megpróbálod kizárni. Kóstold meg a durumtésztát, barnakenyeret, de a puffasztott búzából készült szendvics is nagyon finom :) A bicó nagyon jó, de mozogj változatosan: kocogj egy kicsit, ha nem szereted akkor sétálj nagyokat. A mozgáshoz keress egy társat, akivel egymást bátorítjátok ;) remélem segítettem, sok sikert!
2015. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! és annyit szeretnék még kérdezni hogy ez ennyi idő alatt lehetséges hogy leadom azt a 15 kilót?:)
2015. ápr. 4. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is nem tudom hogy tudod -e hogy a fogyás 70% attól függ hogy mit eszel és értelemszerűen 30% hogy mit sportolsz :) Egyél változatosan és egy nap ötször. Mondok neked egy példát azt megjegyzem hogy nekem is személy edző írta össze hogy mit egyek:) Reggeli kavart tojás + kávé vagy tea vagy amit te szoktál inni reggel Tízórai: egy narancs Ebéd: rizs és rántott hús Uzsi: egy alma Vacsi: egy sonkás szendvics barna kenyérből :) Az étkezések közt teljen el 2-3 óra. A mozgást pedig én úgy csinálom hogy például hétfőn has edzés kedden láb szerdán has és láb csütörtök pihi és ez megy így folyamatosan ha érdekel mit edzek írj nyugodtan privibe :) Sok sikert a fogyáshoz :))
2015. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Rantott hús?

Vacsorára szénhidrát, azaz szendvics?

Napi 2x gyümölcs?!

Mozgásnak meg semmi aerob?

Azt ne mondd,hogy ettől te fogysz.

Ez az étrend kevés és majdhogynem ch dús, fehérje alig van benne.

Kedves kérdező, ezt amit írt, meg ne fogadd!

Inkább írj nekem,majd én segítek.

2015. ápr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 5 kilót fogytam :)
2015. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Niki8653589 válasza:
kedves kérdező tényleg ne fogadd meg az elsőt rántott hus?! ez most komoly?! sonka?! maximum csirkemell sonka xD én a fokozatosság híve vagyok először hagyd el a kenyeret...egyél ink kezdetben zsemlét ha teljes kiőrlésű még jobb,a szalámikat is felejtsd el csirkemellet egyél ink helyette.. kávédba v a teába cukor helyett édesítőt tegyél, vacsorára joghurtot vagy levest ( rántás nélkülit) ajánlok ....mozgásnak ha eddig semmit nem sportoltál akk kezdésnek 40 perc séta megteszi ...majd ezt betartva kb 2 hét után jöhet a szigorú diéta ....én így szoktam reggeli: abonett kenyér 2db 2 szelet csirkemellel és kávé....ebéd vmilyen zöldségleves szigorúan rántás nélkül és tészta nélkül, fött csirkemell v vmilyen hal, rizs negyed bögrével simán vízben megfőzve v párolt zöldség de nagyon sok diétás ételt találsz a neten ;) vacsora 2db joghurt v gyümölcs esetleg extrudált kenyér vagy puffasztott rizs. sport nos én egyszerre szoktam edzeni mindenhova ha érdekel küldhetek edzés videót ami nekem bevált .....én mindennap megcsinálom az edzést bemelegítés 20 perc maga az edzés 35 perc én ezt délelőtt szoktam este 6 körül pedig séta 30 perc majd 20 perc futás :) nagyjából ennyi én ezzel a módszerrel 13 kg-t fogytam eddig :) ha kérdésed van írj privátban ! :)
2015. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 emoka julcsi válasza:
ha haza akarod vágni az egészséged tudok pár fogyokurás és anorexia forumot. privibe szolj ha érdekel
2015. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!