Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok, Ti hogy bírjátok,...

Csajok, Ti hogy bírjátok, hogy mindent félre tudtok tenni csak azért, hogy csinosak legyetek? Inkább nem esztek vagy sportoltok?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt elég kitartásom ahhoz, hogy kellőképpen lefogyjak és meg is tartsam. De most szeretném. Tudod az emberek többsége nem úgy gondolkozik ahogy én....

Amúgy pedig milyen módszerre sikerül megtartani vagy elérni a kívánt súlyt?


:)


2015. ápr. 7. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan sokat enni. Kell mozogni, de nem feltétlenül kondiba járni, meg ilyenek. Ha meg mégis megéhezel holott tudod, hogy nem rég ettél és eleget, akkor igyál meg egy jó adag vizet, az elnyomja az éhséget.
2015. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
0%

Hat nekem lehet veszelyes meg minden...de koplalassal.

2012 juniusaban egy nagy adag spagetti utan azt mondtam hogy eleg.

Leraktam, es elkezdtem egeszsegesen enni. Ugy ahogy itt mindenki mondja altalaban, napi 3x.

Hat ez eleg lassu volt mert alig 4 kgt fogytam 2 honap alatt...

Akkor ugydontottem kevesebbet eszem.

Alig ettem, de le is fogytam 50 kilora es imadtam :)

Szerintem minden embernek megkell talalnia azt a modszert ami a szemelyisegehez, meg a sajat testehez passzol.

:)


18/L

2015. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Én férfiként azt gondolom, ha egy viszonylag egészséges nő nem eszik össze-vissza mindent (glutén, tej, édességek, gabonák) hanem picit megválogatja miket eszik meg (igényesség) + szabad idejében edz, akkor gond már nem lehet az alakjával sem. És ez úgymond az alap, viszont ennél nem is kell több, legalábbis az én megközelítésemben.
2015. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én mikor elhatároztam hogy jobb alakot szeretnék, akkor nem ittam onnantól cukros üdítőt, figyeltem a kalóriákra, kerestem olyan recepteket, amik nagyon finomak, de alacsony a kcaltartalmuk. Ja, és persze rengeteget mozgok. Majdnem minden nap 1-2 órát. Ezek kardioedzések és súlyzózás. Emellett még szívesen túrázók és biciklizek. :) nekem nem nehéz ezt betartani, sőt mióta egészségesebben élek, jobban is érzem magam. :)
2015. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha neked az jelenti a "mindent" hogy sütit egyél meg kólát igyál akkor elég inger szegény környezetben élhetsz és a súlyod a legkisebb problémád.
2015. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kezo86 válasza:
Nekem kettő dolog segített eddig nagyon: az első egy durvább szakítás volt (na, azt nem ajánlom:D), a második pedig az, amikor sokat táncoltam (ezt inkább, nekem nagyon bevált, fogyaszt és formál, így csinibb leszel, nem csak véknyabb ;)). Társas meg latin tánc volt.
2015. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

45%os, te férfi vagy? :D

könnyű téged felismerni a válaszaid alapján, na de akkor eddig tévedésben éltem.. :D



Kérdező, nem kell mindent félretenni egyáltalán :)

sportolni amúgy is sportolnék, kaják közül pedig kb mindent eszek, ami nem hót mesterséges műkaja.

a koplalást nem tudom elképzelni, hogy bírja valaki hosszútávon.

2015. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Manapság nem divat férfinak vagy nőnek lenni :D


Én ember vagyok, kérlek alássan :D

2015. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy az én megközelítésem (ízlésem, 'elvárásom' a női nemmel szemben) 0% popularitású :D


Szép, de van egy olyan gyanúm, hogy nem férfiak pontoztak. Akkor nők, de vajon mi lehet a bajuk? :)


A dátum? Csillagállás? Napsütés? Egy felhő az égen? :D

2015. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nőként nagyrabecsülöm az írásaidat, főleg hogy bevált amiket mondasz 45%-os. Régen 86 kg voltam, majd mindnenféle diétába belevágtam, mindbe belebuktam ezért is híztam vágósúlyra. Aztán anorexia szerű koplalásba kezdtem, lementek a kilók de a testem csoffadt maradt, utáltam élni, fàradt voltam, stb. Akkor derült ki a glutén és laktózérzékenységem, megválogattam mit eszem de nem volt az igazi. Elsőre hülyeségnek tartottam amiket mondtál, de rájöttem így a legegyszerűbb. Hús+zöldség, más nem is kell. Mióta ezt tartom 65-ről lementem 52-53 kg-ra, magamhoz képest zabálok mint egy ló, és napról napra döbbenten láttam a fogyást. Emlékszem mikor bevágtam egy grillcsirkét és másnap fél kilóval könnyebb voltam, lehidaltam. :D Mellé 90 perces kardio edzések, nyáron elkezdem a súlyzóst is, és komplett kis életem lesz. Csak tudod, rosszul hangzik hogy nincs kenyér meg csoki, meg hát le lehet fogyni tk. kenyérrel meg "csökkentett cukortartalmú jóreggelt keksszel" is, sőt, a "ZAKTÍVIA" az tök egészséges a tvben is megmondta a Szulák Andi. Amíg mindenki ezekben az agymosott hülyeségekben hisz ahol csak a kg számít az egészség meg huszadrangú, addig te nem leszel itt népszerű, de nekem már segítettél!
2015. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!