Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni combból,...

Hogyan tudnék fogyni combból, illetve vádliból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ismét a segítségeteket szeretném kérni.

2 éve kemény 32 kiló voltam, most pedig jó pár kilót felszedve, kevesebb mint 1 év alat 45, később 40, aztán 43. Ugrásszerűen növekszi, vagy csökken a súlyom, ez persze természetes, ugyanis a tinédzser korban járok, de nagyon zavaró, hogy vastag a vádlim, és a combom.

Deréktól felfele igazából vékony vagyok, de a combjaimmal nagy gondban vagyok. A vádlim 6 éves korom óta kicsit izmosabb, mivel tornáztam, azóta megmaradt ilyennek.

Tudom, hogy az alapformája megmarad, ezzel nicns is gondom, de tudnátok ajánlani néhány hasznos tippet, hogy fogyhatnék mindkét részből? Előre is hálásan köszönöm a segítséget!



2015. ápr. 7. 11:16
 1/3 schocko ***** válasza:
A vádli a nő test egyik legmeghatározóbb része, egy szépen fejlett vádliért sokan fél karjukat odaadnák :)...
2015. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrenddel fogyni lehet, tömegnövelővel hízni (izmosodás is).



Ez a kettő van, helyi zsírégetés nincs, helyi izomépítés van.


Elméletileg egy izomcsoportot is lehet gyengíteni, ha nem használod. Pl. begipszelt láb..



Általában önámító butaság izomzat méretének csökkentésén agyalni, sportos, izmos nők is jól néznek ki, találnak párt.. tetszenek rengeteg férfinak.

2015. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vannak vádli és comb nyújtó gyakorlatok az interneten ha rákeresel. Nagyon hasznosak tudnak lenni ha rendszeresen csinálod őket az elején kicsit fáj de utána már nem. Meg persze masszírozni is lehet ez segít az izmok ellazításában:).
2015. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!