Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért kell bántani a körte...

Miért kell bántani a körte alkatúakat?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla,hogy körte alkatom van,mikor 45 kg voltam,akkor is kaptam a beszólásokat a popómra,pedig felül iszonyat sovány voltam alig ettem.A popóm bizony igen átlagos méretű maradt.Most már sportolok,de fokhagyma gerezd sosem lesz.Akkor most mindig el kell rejtenem nehogy beszóljanak a kedves emberek.Ja,és amúgy nem tehet senki róla,hogy kinek milyen alkata van.Érdekes külföldön nem kényszerítik rá az embereket önsanyargató diétára,mint itt.Mert itt fogyókúrára kényszerítenek embereket hogy tönkretegye magát.S mások miatt kórházba kerüljön vagy meghaljon.SEnki nem tehet róla,hogy milyen alkata van.

2015. ápr. 9. 08:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, sok a rosszindulatú ember, akinek a bántás a hobbija. Viszont ők BÁRHOGY nézel ki, mindig kötözködnek és beszólogatnak!!! Tudod, mikor fognak kevesebben beszólni? Ha nem érzik rajtad, h ez téged bántani fog! Ha van két ember, aki ugyanúgy néz ki, de az egyik magabiztos, a másikon meg érezni hogy a véleményekkel van elfoglalva, akkor a gyengébbiket fogják bántani - pedig ugyanúgy néznek ki! Ez tényleg így van. Ha rossz napom van, és magam alatt vagyok, én is azt veszem észre, hogy méregetnek, beszólogatnak. Amikor meg úgy kelek föl reggel, h nincs itt semmi baj velem, és emelt fejjel, kihúzva magam megyek vhova, egészen más az emberek reakciója:) Szóval tényleg nagyon sok múlik azon, h hogy érzed magad!

Amúgy én is körte vagyok, teljesen átérezlek:) Lemondtam arról, h pl. olyan combom legyen, amilyet akarok, de nem kell csak emiatt úgy öltözködni, h takargasd! Vékony csini a derekad, hát vegyél föl egy szűk pólót, senkinek nem az fog eszébe jutni, hogy nézdmár a fenekét, hanem hogy Wow de csini:))

2015. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes.. én is körte vagyok mégis szeretik a pasik a fenekem. :D Szerintem nem gáz a körte alkat sőt a legjobb seggű és legkerekebbek általában körték. Szerintem formásítsd, ahogy én.Elég szép eredmény születhet. :)
2015. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Kb fél éve formásitok fogyozok.Mégis kapom a beszólásokat hohy dagi vagyok,a combomból nem fogok tudni leadni stb.Tény ha fogyok felülröl fogyok eloszor.De olyanfokú gàtlás alakult ki bennem emiatt hogy hiába feszes akkor sem akarom hogy kapjak beszólásokat hogy nagy seggü stb.ja amugy spanyolban vannak normál nők ahol nem divat a fogyizás.csak itt kell tönkretenni az embert s az énképèt hogy ne merjen felvenni egy szép feszülős ruhàt mégha netán jól is néz ki.Talán...
2015. ápr. 9. 17:36
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
neked az agyaddal van baj.
2015. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Neked meg a hozzászólásoddal.
2015. ápr. 9. 20:26
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

2 ember szól be.


Az egyik nő, irigy a ruhádra az alakodra vagy csak frusztrált mert nő...


A másik férfi és meg akar dugni. Nincsen harmadik, oka van annak hogy beszólnak, és kizárt hogy pusztán azért mert az egyéni ízlésük szerint nem te vagy a világ legformásabb embere (megjegyzem, még a legszebb emberek sem tetszenek mindenkinek, nem úgy lettünk teremtve hogy mindenkinek tetsszünk, de sokaknak tetszünk legyen az alkatunk, arcunk, hajunk ilyen vagy olyan)


Férfi meglátásom.

2015. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki,hogy körte vagy,én b*szhatom a kisebb de formás fenekem a szép combokkal, amikor az oldalamra rakódott zsírt alig tudom eltüntetni és szélesebb vagyok azon a tájon mint a pasim.

Persze fogyozok,de természetesen nem onnan menne le a hájam, hanem a combomrol meg a fenekemrol ment le az a minimális zsír, hogy még aranytalanabb legyek :)) 👍

Na akarsz cserélni egy almával?

2015. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Meghívlak titeket komolyan már egy gyümölcssalátára.
2015. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert én ha fogyok elöször felülről fogyok s amikor már csontika vagyok akkor jön a comb popsi.Inkább kisebb popót és combot szeretnék ,nem mintha olyan nagy lenne csak azok szerint akik mondják nekem higy igenis dagi vagyok az 50 kgmal.
2015. ápr. 10. 08:32
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Spanyoloknál is divat az alakformálás, csak másra gyúrnak, más a szépségideál. Több országban is éltem, tapasztalatból mondom.


A probléma itt a te fejedben van, gátlásaid lettek egyetlen ember beszólásai miatt. Ez bármely országban megtörténhetett volna, nem nemzetfüggő.

Ne másokban keresd a hibát, hanem saját gondolkodásodon próbálj változtatni, ha szükséges, segítséggel.

2015. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!