Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék csak annyi a...

Fogyni szeretnék csak annyi a "gond", hogy teljesen nem tudom kiiktatni a fehér lisztes ételeket. Így is mehet?

Figyelt kérdés

A család amit eszik én is azt eszem,mivel még nem keressek pénzt,hogy más "különlegesebb" dolgot vegyek.

Nem mindennap eszek/eszünk persze fehér lisztes dolgot,de azért például kenyeret szoktam 1-2 szeletet reggel,vagy napközbe.

És főtételeket is eszek rendesen.

Cukrot rég elhagytam,azt a családom java se kéri,de azért ritkán jut az is ha sütit eszek/eszünk például...de ez csak ritkán.

Amin tudok változtatni,illetve már félig megtettem,az a rágcsálni valók és egyebek elhagyása,mint a ropi,csipsz,gyümis joghurtok,mert tudtommal azok is tele vannak cukorral... Csokizni már hónapok óta nem csokizom,mert az vezetett első sorba a hízásomhoz (kb 10-15 kg felesleg) az évek folyamán,elég csoki függő voltam.

Nos ha mondjuk kevesebbet eszem,avagy feleslegesen nem nassolgatok,max egy almát megeszek ha rajtam van ez a nassolhatnékom,akkor érhetek el eredményt?

Naponta mellette 30-45percet bicozok is.. Plusz mikor megyünk ki kertbe,az hosszú sétának megfelel...elég fárasztó tud lenni:))


2015. ápr. 11. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A diéta az diéta. Vagy betartod, vagy nem. Megpróbálhatod meggyőzni a családod, hogy neked miért is kell így táplálkoznod, de ahogy látom, te magad sem látod, hogy is kéne pontosan. Olvass még a témáról!
2015. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy fogytam, hogy meg se próbáltam teljesen kiiktatni, csak csökkentettem, illetve tönköly- és rozslisztes dolgokkal helyettesítem.
2015. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!