Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplaltam fogytam 10kgot hogy...

Koplaltam fogytam 10kgot hogy kezdjek el enni, higy ne hizzak vissza?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 13:12
 1/10 anonim válasza:
És most hány kiló vagy?
2015. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lassan
2015. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
meddig koplaltál? vissza fogsz hízni,sőt lehet még többet is,mivel a szervezeted most elraktároz mindent gyorsan,mert éheztetted magad..
2015. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
66%

Miért érzem, h nem tudsz angolul?


Pedig tudnék adni sok irodalmat.

2015. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
60%
Sehogy. A koplalással való lefogyásnak pont semmi értelme, hiszen utána úgyis enned kell, különben meghalsz, de akkor meg nem tudod magad ezen a súlyon tartani. Lefogyni megfelelő táplálkozással és megfelelő mennyiségű és minőségű sportolással kell.
2015. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
A dupláját fogod visszahízni annak, amit most leadtál. Ügyes vagy. A koplalás a legnagyobb butaság amit el lehet követni.
2015. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fokozatosan kell visszatérni a normál táplálkozásra és utána nem zabálni csak normálisan, egészségesen étkezni. Sokan ott rontják el, hogy az éhezéssel megvonnak maguktól kajákat amiket utána hirtelen egyszerre akarnak a lelküknek pótolni és kész, el is van rontva.

Ha oda tudsz figyelni akkor nem hízol vissza, de ehhez önuralom kell.

Saját tapasztalat egyébként. 2 sorozat koplalás után harmadjára már észnél voltam utána és 15 kg fogyás után már nem híztam vissza.

2015. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A 7-esnek van igaza:"Ha oda tudsz figyelni, akkor nem hízol vissza, de ehhez önuralom kell."Ez alatt én azt értem, hogy étkezésenként nem szabad bevinni 200 g-nál többet. Vizet persze szabad inni, sőt kell is!
2015. ápr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

figyeld, mennyit viszel be, mennyit "viszel ki"!

segítség ehhez pl. itt:

[link]

2015. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én a paleo étrendet ajánlom: hús, zöldségek, zsír. Kevés gyümölcs. Nincs benne: rizs, gabona, krumpli, tejtermék.


Az előnye, hogy nem kell keveset enni, és nagyon szálkásít.


Sok infó van róla a neten.

2015. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!