Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

[link]

Tényleg ennyire jót tesz a joghurt?


2015. ápr. 21. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég koplalós diéta, nem csoda, ha fogynak vele, de az én szemem kopogna az éhségtől (tudok jóllakott lenni kevés evéssel, de az nem lehet ennyire cukros). Bár ahol nem írnak mennyiséget, ott lehet játszani, már aki megfelelően jóllakik pár kiló gyümölcstől. A joghurtra már a második nap nem tudnék ránézni, amúgysem értem, minek egyem, az emésztésem köszöni szépen, remekül van, a joghurtban pedig több a szénhidrát, mint a fehérje, már így az első adatbázisbeli adatokat nézve. Nem mintha azzal baj lenne, de jobb fehérjeforrásaim vannak...

Írják, hogy kattints ide, ha szigorúbbat akarsz... Ennél szigorúbbat? Már ez is kegyetlen.

Becsületükre legyen mondva, egész értelmes ételt írnak sokszor és azt hiszem, a fehérje is megvan. A zsír valószínűleg nem s nem mindenki akar folyton szénhidrátot enni, bár az talán nem is női magazinokból állítja össze az étrendjét.

2015. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nevetséges :) igen a joghurt néha jó lehet főleg ha élőflórás. de alapvetően nem vagyok a tejtermékek híve. ez az étrend pedig ugy rossz ahogy van! f25 edző
2015. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egysíkú, unalmas, koplalós, nagyon kevés benne a fehérje. Nem bírnám csinálni, mert diéta mellett ennyi tejterméket nem bírna el a szervezetem.
2015. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!