Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 65 kg vagyok hogy fogyjak? 14/L

65 kg vagyok hogy fogyjak? 14/L

Figyelt kérdés
A heti 5 tesi órán kívül nem sportolok, mert erre a közelben nincs lehetőség. Régen amikor még nem itt laktunk, akkor kéziztem, és akkor én voltam a legkönnyebb az osztályban, de már anyukám nem tud elvinni edzésre és busz sem megy. Hogy tudnék fogyni?
2015. ápr. 22. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sportolasra mindenhol van lehetoseg. Futni tudsz, nem?
2015. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja az első. Sportolni bárhol lehet, még otthon a lakásban is. Csak ugye kifogásokat jobb gyártani..
2015. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy?

menj el futni, sétálni, biciklizni, stb.

2015. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Futni bárhol lehet és csak egy jobb cipő kell hozzá. Ha "nincs" sportra lehetőség gondolom kisvárosban vagy falun laksz, ott forgalom sem nagyon szokott lenni szóval baráttal, kishúggal is lehet menni biciklizni, görkorizni, rollerezni stb...


Továbbá figyelj az étkezésedre.

2015. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Futni, tornázni bárhol lehet.

Milyen magas vagy? Lehet, hogy nem is kell fogynod.

2015. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet mozogni, intenzív torna a szobában, power walking, akármi. A súlyzózást nem mondom, elég kicsi vagy még.

Viszont a fogyásnál az étrend a legfontosabb. Nyilván az is számít, mennyit eszel, nemcsak az, hogy mit.

2015. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!