Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata zsirleszivasrol? Hatekonysag, fajdalom stb.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább fogyókúrázzál. A zsírleszívás veszélyes. Hashártya gyulladás léphet fel. A hashártyagyulladás (peritonitisz) nagyon súlyos betegség, alatta azt értjük, amikor a hasüreget bélelő belső savós hártya - amelybe valamennyi szervünk "be van csomagolva" - begyullad. A probléma jellemzően nem önálló betegségként, hanem valamilyen más kórkép részeként, következményeként jelentik meg, azaz hashártyagyulladás spontán nem fordul elő.
2015. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyrészt veszélyes, amit az előttem szóló is leírt, másrészt felesleges, mert kis súlyfelesleget egyszerűbb diétával és mozgással leadni, nagyobb súlyfeleslegnél szintén felesleges, hiszen egyszerre csak nagyon kevés mennyiségű zsírt szívnak le, alig látszik az eredmény, cserébe viszont ott van a fájdalom és a műtét utáni lábadozás, ami alatt kb. mindenki meghízik. :)
2015. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit pedig nem említenek, hogy vissza nem fog nőni az önbecsülésed. Nem lesz meg az érzés, hogy igen megcsináltam, és nagyon gyorsan vissza fog jönni, ahogy a 2. kommentelő írta.
2015. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A zsírleszívás eredetileg arra használatos, hogy a kisebb egyenetlenségeket eltüntesse, pl. nekem is van a köldököm alatt egy kisebb zsírpárna, amit csak úgy tudnék leadni, ha az összes bordán kilátszana már, mivel a szervezetem nagyon ragaszkodik hozzá.


Szóval ettől senki sem fog lefogyni, igazából minimálisan javítja az összképet.

2015. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!