Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit (t) egyek, amikor esti...

Mit (t) egyek, amikor esti órákban (21-22) rámjön az ehetnék?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék már akkor enni mert inkább fogyóznék de mindig este kap el a legnagyobb éhség.

2015. ápr. 23. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Diétázz normálisan. Lefogyhatsz úgy is, ha este eszel.
2015. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyél meg egy körtét, vagy pár szem epret, és igyál rá egy bögre teát (cukor nélkül) Ez engem mindig eltelít, ha este éhes leszek. :)
2015. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szervezeted evéssel akarja pótolni az alvást, mert valahonnan energiához kell jutnia. Nem lehetne kipróbálni, hogy este 10-kor lefekszel és alszol? Egészségesebb lenne.
2015. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél túrót, én azt szoktam este.
2015. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én speciel sajtot és zöldséget szoktam, akár éjjel 2-kor is. De... nem tartom magam számára ideálisnak (bár nem hiszem, hogy gondot okoz, de akkor sem).


Ha éhes vagyok éjjel, akkor valamit rosszul csináltam. Később kell vacsorázni vagy többet, esetleg korábban feküdni (évek óta próbálkozom vele és soha nem sikerül. én sem értem, belém bújik a kisördög olyankor vagy valami).

De lehet, hogy étrendet kell változtatni, nekem rengeteget számít az összetétel, sok szénhidráttal konkrétan nemtudok kalóriadeficitet elérni, éhes vagyok.


Mikor vacsorázol, mennyit, mit?

2015. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zöldségek, pl. paradicsom, cukkini, vöröshagyma, brokkoli sütőben megsütve nagyon finom, és 1 kg nagyjából 200 kcal. de ehetsz nyers zöldségeket is. az üveges zöldbab is nagyon laktató és kalóriaszegény, és elkészíteni sem kell.
2015. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy nagy pohár víz és fogmosás!
2015. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!