Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy ne legyek rosszul?

Mit egyek hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy elég keveset eszek mostanába, de nem is akarok többet enni. Egyszerűen nem kívánom. Viszont nap közbe többször megszédülök. Szerintetek mit egyek reggel hogy ilyen ne forduljon elő?
2015. ápr. 26. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy valami diétás ételre gondoltam.
2015. ápr. 26. 21:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Zabkása gyümölcsökkel vagy magvakkal, rántotta/omlett, tonhalsaláta, tk kenyér sonka zöldségek, gyümölcsök
2015. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kókuszzsír, zöldségek, húsok, tojás.


Akkor is megszédülhetsz, ha cukorbeteg vagy. Akkor nagyon oda kellene figyelni az étrendre. Egészséges ember nem szédeleg, max. ha keveset iszik vagy hirtelen testhelyzetet vált és néhány másodpercre leesik a vérnyomás.

2015. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szimplán ne koplalj.
2015. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedj B vitamint (akár multivitaminból), az majd megdobja az éhségérzetedet.
2015. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Zabkását gyakran szoktam reggelizni. Utolsónak, nem akarom hogy éhségérzetem legyen.
2015. ápr. 26. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Zabkása az nem tesz túl jót, ha valaki eleve vércukorszint szabályozási problémával küzd.


De azért is szédülhetsz, mert kevés folyadékot fogyasztasz, vagy leesik a vérnyomásod és nincs is anyagcsere problémád.


Ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani.


Egyél nyugodtan bőséggel, fogyassz sok zöldséget, nyugodtan egyél húst és zsírt is. Szükségünk van erős, egészséges emberekre, attól senkinek sem lesz jobb, ha te szédelegsz :)

2015. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!