Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem merek egyedül futni. Mit...

Nem merek egyedül futni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Borzasztó önbizalomhiányban szenvedek.

Nagyon le szeretnék már fogyni, azonban félek, hogy teljesen hülyének néznek a pályán, miközben egyedül kocogok...

Vidéken élek egy kisvárosban, itt nem megszokott dolog az ilyesmi.

Mit tehetnék?...



2015. ápr. 27. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Először akkor ne a pályára menj, hanem a környéken fuss. Aztán ha rájössz, hogy már milyen jól bírod, akkor menj a pályára.
2015. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én otthon kezdtem először tornázni, erősödni, szobabiciklizni, aztán ha bírja a tüdőm és az izmaim akkor jöhet a futás. Én sem akarok beégni azzal, hogy az utca végén összeesek.
2015. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az utcán futó embert jobban megnézik, mint a futópályán edzőt...
2015. ápr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze a futásnak a fogyáshoz, legyen jó az étrended és olyan edzést csinálj, amit szívesen csinálsz.
2015. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sötétedés után fuss, a levegő is jobb már akkor, amúgy meg szarjátok le ki mit gondol, főleg az ismeretlenek az utcáról...
2015. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szegycsonthoz csatlakoznék. nem fognak hülyének nézni, főleg ha FUTÓpályán kocogsz. elvégre azért van ott
2015. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem muszáj futnod, de gyakorolhatod az emberek véleményének nagy ívben figyelmen kívül hagyását is olyan esetekben, amikor tudod, mit csinálsz. Hasznos tud lenni az életben :)
2015. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Ne szórakozz már, a futópályán még annyira sem nézik egymást az emberek, mint az utcán, hisz mindenki el van foglalva a valószínűleg fárasztó sportolással.. :D


Jobb is, ha futópályán, salakon futsz és nem betonon, jobb az ízületeknek.

2015. ápr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha önbizalmat akarsz, akkor az egyik legfontosabb dolog, hogy jó magasról tojd le mások véleményét. Ha néznek, hadd nézzenek, ha csodálkoznak, egészségükre. Te legalább mozogsz, amíg nekik csak a szájuk jár. De hülyének nem néznének, az tuti. Én falun élek, nem kisvárosban, de itt is láttak már kocogó embert... :)
2015. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!