Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 eves lany vagok,163-164 cm...

Bianka4244 kérdése:

14 eves lany vagok,163-164 cm magas es 65 kg amivel nem vagyok megelegedve. Nektek mi a velemenyetek oszinten?

Figyelt kérdés
Fontos lenne nagyon es minnel tobb valaszt varok

2015. ápr. 27. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem látunk. Én 163/65 vagyok és nagyon hájas a hasam. Lehet, hogy már nem 85 centis a derékbőségem, hanem picit kevesebb, de durván sok.

Ezekkel a számokkal valószínűleg van Rajtad felesleg, tinilányok ritkán igazán izmosak, de persze testalkattól is függhet s még sokmindentől. Látni kell. De szinte tuti, hogy van miből fogynod. Ha hasi hízásra vagy hajlamos, mint én, no az nem egészséges, ha szép arányos vagy, akkor jól is kinézhetsz és az egészséged miatt sem aggódnék a súlyod miatt, ha tetszenél magadnak, nem lenne gond. De mivel Neked ez így nem tetszik, változtass. Persze semmi durva fogyókúra, az ily zsenge korban különösen nem jó, de máskor sem szükséges. A kilók maguk annyira nem fontosak, az sokkal inkább, hogy a "plusz" izom vagy zsír. Mozogj, egyél egészségesen s ne túl sokat, de azért keveset sem kell. Ez így nem konkrét, de azt nehéz lenne így ismeretlenül, ha én lennék a legnagyobb szakértő a témában, akkor is, pedig erről szó sincs.

2015. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
60%
Én is voltam ennyi, arányos és csinos voltam, de most egészségesen étkezem, sok zöldség, gyümölcs, szárnyas húsok, semmi kenyér, sütemény, és most 58 kg vagyok és sokkal jobban érzem magam. Semmi drasztikus fogyókúrara nincs szükség, csak kevesebb tészta, kenyér, több zöldség. Több husi. + mozgás, séta, bicaj stb
2015. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogyhatnal.
2015. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem tetszenél.
2015. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kép kéne mert én például 160cm 59kg vagyok de egyáltalán nem vagyok dagadt. ez még egészséges.
2015. máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!