Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bocsi, lehet hogy sokadik...

Bocsi, lehet hogy sokadik ember vagyok aki megkérdezi, de megkérdezem: Mi a lefogyás és a nem zabálás titka?

Figyelt kérdés
Én sajnos zabálok, és ha érzem hogy nincs tele a hasam akkor nem vagyok nyugodt. Nem bírok nem zabálni, utána meg rosszul leszek... Köszönöm!

2015. ápr. 27. 20:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Edzeni nem edzhetek, mert nem engedik... Úgyhogy csak a fogyókúra maradt, vagy valami trükk, mert így rosszul érzem magam.
2015. ápr. 27. 20:19
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért zabál bárki. Azt megértem, hogy nem tud fogyni, mert éhes, ha kalóriadeficitben eszik, ezt ismerem. De normál test jóllakáskor már nem vágyik többre... Az alapos jóllakottság, a tele has még nem okoz rosszullétet, a túlzabálás persze simán.

Nincs ötleted, mi ennek a viselkedésnek az oka? Az étel összetétele? Túlzott étvágy?

2015. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Be vagy kamerázva vagy nincs saját szobád és el sem mehetsz sehova egyedül? Mert másképpen tudsz edzeni, ahhoz a testeden kívül nem sok kell.
2015. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem mehetek na és kész.... Enyhe depresszióm van, lehet hogy azért, bár nem hinném hogy összefügg.. Egyszerűen addig tömöm magam amíg rosszul nem leszek. Utána meg ideges leszek hogy milyen idióta vagyok:( Próbáltam kevesebbet enni, de nem tudok... :'(
2015. ápr. 27. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem első dolog lenne felkeresned ezzel a depis problémáddal egy pszichológust, mielőtt nagyobb kárt teszel magadban! Mivel ezt a problémát nem biztos, hogy egyedül képes lennél megoldani!

2.: ahhoz nem kell elmenned sehova, hogy fogd a netet, rákeress tornagyakorlatokra, vagy ehhez hasonló videókra, és elkezdj velük együtt tornázni!

A szobádba is bevihetsz 2 db ásványvizes palackot, azokkal tudsz súlyozni!

2015. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor ez valami lelki dolog, meg nem mondom, mi okból. Nem unalomnak tűnik, inkább az evésbe menekülsz, deamilyen trükkös az ember tudatos és tudatalatti gondolkodása, akár a rosszullétbe is. Ezzel sajna nem tudok mit kezdeni, ha egyszer Te magad sem tudsz :(
2015. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen a depresszió hozadéka, így nem a kajálással kellene foglalkozni, hanem a kiváltó okot orvosolni. A mozgás egyébként jót tesz a lelkednek is, segít leküzdeni a depressziót.


Mi az, hogy nem tornázhatsz? Szervi elváltozás?

Szobában tornázom én is.

2015. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy egészséges (valóban egészséges) étkezési szokások mellett könnyebb megállni, hogy ne egye fölöslegesen túl magát az ember, így némi önkontrollal megvalósítható a kalóriadeficit tartása a szükséges esszenciális tápanyagok bevitele mellett.


Rossz étrendben ez nehéz, eleve tápanyaghiányos egy nem megfelelő étrend, másrészt erős éhséget okoz. Nem tartalmaz elég zsírt, magas szénhidrát tartalom nagy vércukor ingadozást okoz stb.

2015. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

majd ha szúrod az inzulint megtanulod az önkontrollt.

legalábbis jó esetben.

bár ismerek nem egy 2es cukrost,akiknek csak annyiban változott az életük,hogy szúrnak,de ugyanúgy szénhidráton,fehér liszten,cukron és tejen élnek ki tudja meddig.

csak számomra felfoghatatlan az,hogy az ilyenek gyakorlatilag betegre és a halálba eszik magukat,szomorú az ennyire tudatlan buta elpocsékolt élet.

a kérdésedre a válasz meg-

a lefogyás-fokozatos és lassú ch csökkentés.

a nem zabálásra-stabil inzulinszint.

ez utóbbi hiánya miatt nem vagy nyugodt és utána ezért vagy rosszul,úgyhogy közel már a napi szuri a szörnyeteg test és a korai halál.

2015. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De nem mindenkinél van vezető helyen a testi egészség. Valakit nem zavar annyira, ha cukorbeteg, szerintem.


Elvégre ma már inzulinnal lehet élni, a szurikat meg lehet szokni. Bár nem értem, ha tudom hogy valami konkrétan beteggé tesz és nem bírok, és erről a függőségről nem is lemondani kell csak változtatni rajta akkor azt miért olyan nehéz megtenni.


Úgy értem.. én sem ehetek akármit, és persze hogy könnyebb lenne néha bedobni zsemlét, sajtot akármit, de szerencsére van helyette azért más, ugyan úgy ételek, de olyanok amiket bír a testem. Mondjuk mindenki más és másképp gondolkodik, nem is érthetünk meg igazán másokat..

2015. ápr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!