Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak motivációként kérdezem:...

Csak motivációként kérdezem: eddig ki hány kilót fogyott, mennyiből, milyen magas, és mennyi idő után vette észre a környezete?

Figyelt kérdés

Én 176 cm vagyok, 81 kg. Eddig 9 kilót fogytam. Amikor 1-2 hónapja ráálltam a mérlegre és megláttam, hogy az első számjegy 9-cel kezdődik, akkor tudtam, hogy ez még a én magasságomhoz képest is sok. Hájas vagyok/voltam, de már egyre látványosabb, hogy karcsúbb leszek napról napra. :) Kitartást mindenkinek!

20L


2015. ápr. 27. 22:36
 1/9 anonim válasza:

Én 170 centi vagyok, 54 kiló, eddig 3 kilót fogytam. Többet nem is akarok, örülök, hogy ez lement a seggemről :D Akinek mondtam, az jegyezte meg, hogy valóban kisebb/formásabb lett a hátsóm, úgy veszem észre ez inkább nekem volt fontos és észrevehető.


Leginkább a rengeteg csoki és egészségtelen kaják miatti narancsbőr zavar a combom hátulsó felén, most ezen dolgozom. Életmódot váltottam, szeretnék egészségesebben élni, mert eddig nem kíméltem a szervezetemet :)


Kérdező, rendesen belehúztál, 1-2 hónap alatt majdnem 10 kiló durva (nem sok is egy kicsit?) :D Sok sikert, kitartást! :)


szintén 20/l

2015. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok, most 62 kg. 3 évvel ezelőtt épphogy nem súroltam a 100 kg-ot (98kg voltam)... Aztán egyszer rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább, meddig akarok még hízni?! Életmódot váltottam, kerülöm a fehérlisztes-cukros-egészségtelen ételeket, próbálok minél több fehérjét zöldséggel enni, sovány tejtermékeket is fogyasztok, barnarizst néha, reggelire zabpelyhet, stb. Próbálok többet mozogni, egy héten minimum 3-4x 1 órát. Kb egy év alatt fogytam le 60 kg-ra, azóta ezt tartom is (2-3 kg ingadozás szokott lenni).
2015. ápr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, azt nem írtam, hogy annó november közepén álltam neki és március-áprilisra már mindenki észrevette (az elején hamar lementek a kilók 98tól kb 70-ig, utána volt nehezebb 70ről 60ra fogyni)


25/L

2015. ápr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sikerült a 112 kilot melatnom tavaly télenamérlegen, azt hittem leszédülök... 168 cm vagyok, izmosabb tipus, de ez tragikusan sok volt . Nyarig szinte észrevétlenü lementem 100-103 –ra, aztán kinkeservel megláttam a 9-est... a lenyeg, h nagyon alssan, teljes eletmodvaltással, rengeteg zöldség, turo, kefirek, nagy sétákkal most vagyok 84 kilo, kb féluton vagyok, de már ember, kövér nő, de nő, nem Padödö kategória. Nincs célom, illetve 70 alá le szeretnék menni mindenképp meglátni a 6- ost, amit szeritnem kistiniként láttam utoljára... Most 37 vagyok. Kitartást mindenkinek’

Ami még bejött, h nincsennek nagy tervek, csak kicsik, lépésről lépésre... most ezt a 4-5 kiloót leadni, aztán lemenni 90alá, aztán 80 alá... este már kevesebbet eszem, liszteset, kruplit egyáltalán nem és egyszerre a salatakból , diétás kajábül is keveset, soha nemeszem magam degeszre. Csak simavizet iszom. Hirtelen ennyi. Mindenkinek kitartást!!!!

2015. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia, èn 172 cm vagyok ès 63 kg, màrcius elejèn kezdtem az èletmòdvàltàst, szàmolom a kalòriàkat ès rendszeresen sportolok. Eddig 6 kg-t fogytam. Szeretnèk mèg 3-at leadni ès formàlni egy kicsit a hàtsom ès a combjaim. Olyan jò hogy feljonnek a terhessègeim elott hordott rucik. :-)

30/N

2015. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


187 centi és jelenleg 83 kg. 8 kilónál vagyok, 2 hónap alatt és fiú vagyok.


Egészségesebben étkezem és többet mozgok.

2015. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98 voltam, mikor kezdtem tavaly júniusban, januárig lementem 70-re, aztán most 65-66 vagyok, ezek az utolsó kilók lassan jöttek le, de igazából már nem is akartam sokat fogyni, így lazítottam a dolgon, pont megfelelt. Már nem akarok fogyni, csak formásodni. Hát így már mikor 10 kiló lement, kezdték mondani, hogy látszik, h fogytam, pedig akkor is bőven 80 felett voltam. Aztán így fokozatosan. Sokan csak most mondják, pedig már hónapok óta nagyjából ugyanolyan a súlyom. 20/L
2015. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok, ez lemaradt :)
2015. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

110-ről mentem le 85 kilora olyan 8 hónap alatt.

Utána később lementem 77-re, de az sajnos visszajött. Most megint 85 körül vagyok.

2015. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!