Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét minden napi futással,...

Bianka4244 kérdése:

2 hét minden napi futással, tornazassal, helyes etrenddel letudnek fogyni 5-6 kgt?

Figyelt kérdés
kerlek szepen valaszoljatok!

2015. ápr. 29. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti -1kg is kifejezetten tempós fogyás, több nem reális.
2015. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2 hónap kellene rá inkább. Heti egy kilónál többet tényleg nem nagyon lehet, de tartósabb az eredmény, ha csak heti fél kilót fogysz.
2015. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ne akarj gyorsan fogyni mert az egészségtelen. Nőknél még a heti 1kg is sok lenne szerintem. A tartós eredményhez a heti 0,5kg lenne jobb szerintem. Az ilyen dolgot nem szabad elsietni és a helyes étrenden legyen a hangsúly ne a rengeteg mozgáson. Mert ki fogsz égni as ok edzéstől és az nem kellemes. Ha van ismerősöd akitől tudnál tanácsot kérni étrenddel kapcsolatban akkor tedd meg. A diéta nem egyenlő az éhezéssel. Sok sikert hozzá és persze kitartás!!
2015. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
[link] -ez az oldal sokat segít :) bár szerintem adj rá minimum egy hónapot
2015. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne írj már neki ilyet, hogy minimum 1 hónap. Ha kevésbé értesz a dolgokhoz inkább ne válaszolj mert ezzel csak a rosszba kergeted. 2 hónap simán kell rá. Ha türelmetlenkedik valaki szívproblémákhoz is vezethet, de adjátok csak nyugodtan a rossz tanácsokat.
2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figyelj igazából a súlyodtól is függ, azt nem írtad hány cm és hány kg vagy. A túlsúlyos emberekről pl. simán lemegy 2 hét alatt 5 kiló mert eleinte csak vizet vesztenek, és az elején nagyon könnyen mennek le a kilók, utána persze már nehezebb az egész
2015. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1 hónap már nem reális normál esetben (ha az embert benyomják egy kiképzőtáborba, akkor azért összejöhet, de lehet, hogy összeesik), a kalóriabázis pedig arra már olyan nüansznyi kalóriamennyiséget ad, hogy még rendes mozgással is durva lenne. Ha pedig valaki többet éget, mint amit a kalkulátor gondol, az rosszul is lehet kevés, bár nem koplalós kalóriától.


Miért nem lehet egy épeszű, szolid rendet kialakítani s ha 2 hónap, ha 3, csinálni? Miért kell mindent azonnal?

2015. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem függ semmitől ne hidd el másoknak ezt a butaságot. Se súlytól se magasságtól. Annyit értsen meg egy fogyni vágyó ember, hogy nem rohanhat vele mert egészségügyi gondjai lehetnek a súlyok ledobálásától. Egy egészséges menetrendet kell követni e téren és nem szabad sietni. Mindig mondom, ha valakinek volt ideje felszedni a kilókat akkor leadni is legyen. Ennyi...
2015. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok 163 cm es 65 kg...de azt hallottam hogy egy heti minden nap futas nagyban valtoztatja a testet
2015. ápr. 29. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
1 hét? Hétfőn még duci, vasárnap már sovány? Láttál már ilyet? A változáshoz idő kell, az a plusz 5 kiló sem egy hét alatt került rád. Fuss mindennap és egy hát múlva már érezni fogod, hogy jobb kedved van, fittebb vagy, két hét múlva ha nagyon nézed, már látszani is fog valami, de kell a két hónap, hogy a mérleg is azt mutassa, amit szeretnél.
2015. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!