Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt sikerülhet?

Mennyi idő alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves lány vagyok, jelenleg 70 kg. Mindennapos edzést kezdtem el, amely fekvőből, hátizomból, hasizomból áll főleg. meg persze még sok mindenből, de ez az erősítés része. Ezután 20-30 percet tekerek szobabiciklin. Az édesség adagomat a minimumra csökkentettem, és igyekszem 6 után nem enni (de ez nem mindig sikerül, mert későn érek haza ált.)

Ilyen edzés és életmód mellett kb. hány hét/hónap alatt fog lemenni a hasam/combom? nagyjából 5-8 kg szeretnék fogyni, meg alakformálni.



2015. ápr. 29. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 3-4 hónapnak tippelném, de csak azért, mert a zsírvesztéssel egyidőben az izomtömeged nőni fog, így a mérleg mást fog mutatni, mint a valóság. Én a helyedben a centit is elővenném. A súly a legutolsó szempont.
2015. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, elsősorban karcsúbb akarok lenni, nem vagyok olyan, aki állandóan a mérlegre áll. A súlyom nem annyira zavar. Ha jobb lesz az alkatom utána már könnyebb és élvezetesebb búcsút adni a kilóknak :D
2015. ápr. 29. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár 2 hónap alatt is lemehet, de nem tudhatom, mennyire leszel sikeres, s persze nem mindegy, mennyit eszel, akár nőhet is a súlyod, ha sokat s nem fogysz, de izmosodsz... Nem mindenki tud könnyen kalóriadeficitet tartani, bár edzéssel azért sokkal könnyebb :)

Ha jó az étrended, akkor nagyon OK a terv, bármi is lesz, 2 hónap vagy 5, csináld!

Nem muszáj 6-kor befejezni az evést.

2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!