Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 nap alatt mennyit lehet...

3 nap alatt mennyit lehet hízni ha ezeket ettem? (lent)

Figyelt kérdés

Az utóbb 3 napban elengedtem magam és mindent össze ettem. Általában 1300 kcal alatt maradok de most megjutalmaztam magam. :D


Pl. reggeli: palacsinta 3 db vagy pizzáscsiga

ebéd: kínai kaja (leves mézes csirke sült tészta pl.)

este: 3 szelet pizza (42 cm-ből)

ez csak példa ez a legdurvább napom volt a 3-ból

(19L 170cm 55kg voltam)



2015. máj. 3. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
kb semennyit, sulyt tartottal, nem fogytal, nem hiztal.
2015. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem sok étel, miért híztál volna?
2015. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok? Persze alkat kerdese, de nekem ez HOSSZU TAVON igencsak hizos kaja. De van ismerosom, aki ennek a duplajatol sem hizik.
2015. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Könnyen hízok de könnyen is fogyok. :D de átlagban nm ilyeneket eszek :)
2015. máj. 3. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Őszintén szólva lövésem nincs, hogy a fenti mennyi kalória, de azzal együtt is sem tűnik soknak. Van benne kalória, főleg szénhidrátban erős, de annyira nem vészesen sok. De ha párszáz kalóriát jelent is pluszban valakinek, ez nem a rendes étkezése, s na bumm, hízott 14 dekát 3 nap alatt... Nem nagy ügy ledolgozni, csak ne legyen minden héten 3 ilyen nap (bár még úgy is lehet fogyni, csak több aktivitást vagy a többi 4 napon nagyobb szigorúságot igényel).
2015. máj. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elso es harmadik vagyok. Egyetertunk, nagyjabol ezt a vegkovetkeztetest irtam en is :)
2015. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy 3 nap alatt nincs mérvadó fogyás, úgy hízás sem. Ezért nincs értelme mikor valaki itt rinyál, hogy "ettem egy szelet pizzát, ezzel tönkretettem a fogyókúrám?".
2015. máj. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 nap alatt nem lehet hízni.
2015. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!