Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás szempontjából 2 hónapja...

Fogyás szempontjából 2 hónapja életmódot változtattam. Heti 3-4-szer megyek futni, emellett még táncolok. Már elég sokat fogytam és nem éhezem. Néha becsúszik 1 héten 1-szer mondjuk egy kis gabonapehely vagy egy kis keksz. Ez nagyon nagy gond?

Figyelt kérdés
Alapjáraton csirkét, rengeteg zöldséget salátát gyümölcsöt, yoghurtot eszem.Félek hogy ha néha becsúszik másabb étel akkor az rajtam fog maradni, és hízni fogok. Nagyon sok izom van rajtam mivel 5éves korom óta versenyszerűen táncolok.15/L 176 centi 70 kilo.
2015. máj. 3. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond, de vannak csirkemell+zoldseg nacik, akik szerint igen :) Egy heten egyszer egy csalos nap siman belefer, sot, jo is lehet fogyas szempontjabol. Persze nem azt jelenti, hogy megeszik az ember 2 tabla csokit es egy egesz dobos tortat, de ilyenkor belefernek olyan dolgok, amiket mar regota nelkuloz az ember (pizza, kis keksz, ilyesmik)


Szerintem jol csinalod, hajra!

2015. máj. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De ha aznap még elmegyek futni, akkor pl. azt a kekszet lefutom, nem?
2015. máj. 3. 13:07
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Alkalmilag sem tartom jónak a glutént, de ami a fogyást illeti, nyilván belefér bármi, ha alkalmi eset és/vagy kicsi a mennyiség. Nagyon nem mindegy, mit eszünk, de csak mert nem "fogyókúrás" ételt eszel, még nem rakódik le automatikusan...

Ha egyszer látod, hogy sikeres a fogyásod így is, mi a kérdés? :)

2015. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A keksz kalóriatartalmát lefuthatod, a testedre gyakorolt hatását nem...
2015. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló kicsit bővebben kifejtenéd?:)
2015. máj. 3. 13:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Hajajj, jól jönne egy szakértő, de megpróbálok valamit :)

Nos, a keksz cukor- s keményítőtartalma egészen máshogy hat a testre, mint a csirke és a zöldség, máshogyan emeli az inzulinszintet és a vércukrot, máshol, máshogyan, mássá bomlik le s ezek azért számítanak valamit. Akár a fogyás szempontjából is, de inkább egészség, közérzet, s olyan dolgok szempontjából is, amikről most nem tudok.

Vannak, akik bármilyen rossz típusú ételt megesznek, mondván, lemozogják és kész. A fogyáshoz ez elég lehet, de nemcsak az számít.

Te is azt írod, hogy teljesen máshogyan tekinted a gabonát és a csirkét zöldséggel, s ebben igazad is van, épp csak azt nem kell hinni, hogy pár keksz a héten olyan durván bekavar a fogyásodba.

2015. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy heti egy-ket keksztol komoly egeszsegugyi baja lenne, vagy barmifel komoly karosodast okozna a szervezeteben, ha AMUGY egeszsegesen etkezik (bar az manapsag kb a lehetetlennel hataros).

Jo, tudom, Szendi Gabor es a palosok errol teljesen mast mondanak, szerintuk a gluten, tej, gabona az ordogtol valo.

Szerintem, ha kiegyensulyozott, valtozatos, nem feldolgozott (vagy lehetoseg szerint nagyon keves feldolgozott) elelmiszert fogyasztunk, akkor nem a keksz miatt leszunk betegek (btw azt is lehet hazilag, de ugye az embernek nincs mindig ideje sutogetni).


Annyi szmetszart etetnek velunk, a sima zoldseg+csirke kombo sem egeszseges, ha belegondolunk mennyi hormonnal, vegyszerrel toljak tele oket.


De most messzire kalandoztam.

Igen, lehet, hogy a keksz (liszt+cukor - gyors felszivodasu ch) gyorsan emeli az inzulinszintet, ami nem jo, de heti egy-ket alkalommal semmi baja nem lesz tole.

2015. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. máj. 3. 13:57
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Bármit lehet enni, kalóriadeficit kell a fogyáshoz.


A gluténérzékenység meg a betegségek már más téma.


Max. egyszercsak rákos lesz az ember, de az sem olyan nagy baj.

2015. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Aha, es a szmogtol, a vegyszerektol, a hormonokkal teletolt, beteg csirkektol, a genkezelt novenyektol es a sok szartol, ami korulvesz, attol nem leszunk rakosak.

Csak a gultentol.

2015. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!