Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hányingerkeltően zsíros...

Hányingerkeltően zsíros lettem, mit tegyek, hogy a lehető leghamarabb lemenjen rólam? Kb 8kg zsír?

Figyelt kérdés
Egy év alatt jött fel rám ez a rengeteg zsír,azért ,mert folyton cukrot ettem,rengeteg ch-t és abbahagytam a mozgást. Tegnap láttam magamról egy fotót és nem tudom kiverni a fejemből,elképesztően meghíztam,ez már tényleg kövér!! Nem tudom feldolgozni,azelőtt nagyon sovány voltam,csak történtek dolgok amit nem tudtam feldolgozni így a kajába menekültem,de az okok nem számítanak,én nem tudom magamat így elfogadni. Az jár a fejemben,hogy minél előbb eltűnjön rólam!! Mozogni két hétig még nem tudok,de utána lesz rá lehetőségem,szóval elsősorban egy napi ajánlott menü érdekelne?! Egy drasztikus!!
2015. máj. 5. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb mint 1 év alatt is leadhatod (sőt, havi 2-3 kiló fogyással még tervezhetsz is) de ehhez változtatni kell az étrendeden. A minőségén, de minimum a mennyiségén. Szerintem a minőségével kezdd. Ha azt is tudod miért sikerült híznod, akkor valószínűleg tudod, hogy vissza kellene venned a szénhidrátból.. nem kellene érzelmi alapon túlenni magad.
2015. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég durva mennyiséget összeettem :/ mármint ilyen ,hogy egy üveg nutella pár óra alatt,vagy napi kettő tábla csoki,vagy zacskó keksz+liter kakaó+csokik...tehát szerintem mindennap benyomtam vagy 3-4000 kalóriát. Kettő napja figyelek csak arra,hogy mit eszek ahogy számoltam 1200 kalória 60ch 70fehérje
2015. máj. 5. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:

60 g ch, 70g fehérje teljesen rendben van, úgy lődd be mellé a zsírt, hogy legyen elég energiád. Tolj zöldségeket, azok laktatnak általában (persze nem csak üresen).


Én most vajjal és paprikával kísérletezek, zsír + zöldség. Kíváncsi vagyok meddig lakom jól vele.



Ha a leírt étkezési szokásokkal csak 8 kilót híztál 1 év alatt, akkor azért elég jól bírja a tested, legalábbis szerintem. Vigyázz rá!

2015. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon jól bírja az biztos! Mondom régen nagyon sovány voltam,nagyon arányos voltam,tényleg nézegetem a képeket és iszonyat jó alkatom volt,pedig soha nem figyeltem a kajára álalában édességet ettem,vagy bundás kenyeret persze akkor megálltam norámlis haátroknál,mert elég keveset bírtam enni. De az egy év alatt tényleg olyan is volt,hogy egy nap 5!! táblát ettem meg,egyébként pár hónapig nem is látszott rajtam jele sem a hízásnak.Hiába mondtam mindenkinek,hogy nem normális amit művelek az édességekkel senki nem hitt nekem,aztán lassan bezsírosodtam és én folytattam tovább a zabálást..viszont most ez a kép..hát sírnék legszívesebben,pedig sokan mondátk,hogy kár lenne,ha nem törődnék a testemmel,mert jó a genetikám...hát elrontottam..:(
2015. máj. 5. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Én fórumon nagyon sok vékony, édességevő/kenyérevő csajnak leírtam már, hogy fiatalon, egészséges metabolizmussal amit ideig-óráig bír a testük, az később még hormonzavarokat fog okozni, persze nem feltétlen 1 év múlva, lehet 10 év múlva jön egy jó kis PCOS, meddőség stb.

De akár 30 év múlva a túlsúly, rossz metabolikus állapot, cukorbetegség. Mindegy, úgysem hallgatnak az ilyen figyelmeztetésekre az emberek. És nem is baj, csak a felelősséget vállalják fel. Változtass, ennyire egyszerű :)


Én most paprikát eszem (már egy ideje, közben guggolok, most itthoni műszakban ráérek) vajjal, most nem reggelizem húsfélét, bár 1 tojást iszom közben zsírtejnek.


Azaz az étkezésem tök alacsony inzulinszint emelkedést okoz, erre szeretnék utalni. Bárki ehetne így, én úgymond sportolóként is elég energiát tudok bevinni így (hiszen eszem a zsírt) fogyáshoz is jó, alacsony inzulinválaszú, kalória keretet is meg lehet húzni. Csak szokatlan ízek, sok-sok paprika, nincs kenyér, nincs édesség (de, kis mézet én speciel dobtam a kávéhoz de egyébként hanyagolható lenne)


Miért is írom ezt.. azért mert rajtad múlik. Ha motivációd van, akkor változtatsz, ha viszonylag jól változtatsz, akkor viszonylag jó eredményeket fogsz kapni.

2015. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne drasztikus diétát akarj, hanem egészséges életmódot. Ha normális ételeket fogsz enni, és mozogni is fogsz heti 3-4x minimum, akkor le fog menni.


Olyan alakod, mint amilyen volt, csak akkor lesz újra, ha nemcsak diétázol, hanem edzel is, mert a forma is számít, nemcsak a kg.

2015. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én majdnem így jártam:) Tizenéves koromtól vékony karcsú izmos alkattal vok megáldva ebből 15-16 év sport, világéletembe bármit megzabálhattam mindent fel tudtam használni, el tudtam égetni, aztán jött egy időszak s 10 kiló feljött rám 2 év alatt 48ról 58ra :( :( öngyilkos akartam lenni :( dettó csokihegyek, nutella ok h más 30 kilót is feldobott volna de ez nem érdekes.:(

Aztán én is belenéztem a tükörbe megijedtem s elsírtam magam h ez mi a fasz&om??

Elkezdtem beleállni a sportba de úgy frankón mivel sport múlttal rendelkezem sok tanács nem kellett, nekem a kőkemény fehérjediéta vált be :)

izmosodom is, fogyok is eddigi eredmény 2hónap alatt 6 kiló :)

2015. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

már én is alig várom,hogy újra sportoljak , most már csak napok kérdése és újra beléphetek a terembe :))

nekem is megfordult az öngyilkosság a fejemben... grtaulálok neked !!! csodás amit elértél, és hihetetlennek hangzik még számomra hogy lehetséges ezt leadni ,nem tudom elképzelni,de remélem hogy tényleg meg tudom csinálni!

2015. máj. 7. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudod csinálni, hiszen a sportban nincs olyan hogy lehetetlen csak akaraterő s kitartás kérdése. :)sok sikert!
2015. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!