Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » én 74, ő 95. mégis ugyanolyan...

én 74, ő 95. mégis ugyanolyan testalkat?

Figyelt kérdés
Az hogy lehet, hogy ha én 74 kg körüli vagyok egy ismerősöm pedig 95 és mégis kb ugyanolyan a testalkatunk? (egy magasak is vagyunk) valószínűleg ruha nélkül látszódna a különbség, de ha valaki ránk néz meg nem mondja, hogy 20 kg különbség van köztünk. (félreértések elkerülése végett őt nézik "csak" 70 kg körülinek) ennyire számít a testfelépítés? és ha ő ténylegesen lefogy 70 kg-ra úgy fog kinézni mint egy 50 kilós?:D mert akkor belehúzok.. :D

2015. máj. 6. 10:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és 22/L
2015. máj. 6. 10:23
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

A ruha sokat számít. Talán hasonló karakterek vagytok ezért látnak hasonlónak titeket súlyban is.

De ne hozzá hasonlítsd magad, hanem az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben.

2015. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
19%
Biztos ő erősebb csontozatú. Ami kívülről nem látszik annyira, mintha ducibb lenne.
2015. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy van rajta egy kis plusz izom, még ha nem is látszik, az többet nyom, mint a zsír :)
2015. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
A testtömegben benne van minden, a térfogat nem számít. Ha sűrűbbek a csontjai, akkor nehezebbek is, ha izmos, akkor az kis térfogatú súlytöbbletet jelent.
2015. máj. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Még jó,hogy ezt megírtad hajnali 1-kor fogyókúrás téma böngészése közben,a nőkkel való kudarcaidat egy idegenre vetítve. ;) Minden nő álma lehetsz!


Többieknek köszi szépen!

2015. máj. 7. 03:48
 7/16 anonim válasza:
69%
3-as vagyok. Miért pontoztak le? Semmi rosszat nem írtam, csak tényeket.
2015. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Legalább valami indoklást adhatott volna, miért pontozza le.
2015. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

jah én nyomtam rá 1 mínuszt,mert komplett butaság ez az erősebb csontozat téma mert-

egy 180 centis drabális nagydarab nő csontváza maximum 12 kiló.

egy vékonydongájú alacsony felnőtt nő csontváza 9-10 kiló.

ezért a csontnak a súlya és vastagsága pár kilót tesz,vagy vesz el a végeredményből,ezért nem releváns ebben a témában és főleg nem tény,hanem tájékozatlanság inkább.

2015. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

10-es, arról volt szó, hogy mitől lehet nehezebb, amibe igenis beletartozik az is, hogy pár plusz kiló a csontozatból jön. Egyébként terhelésre is sűrűsödik a csont, mivel nem tömör, hanem pókhálós szerkezetű, így elég változatos lehet a súlya.


Az meg kiváltképp magas értelemre vall, hogy azt is lepontoztátok, amikor az indokra voltam kíváncsi.

2015. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!