Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízhatok-e ettől?

Hízhatok-e ettől?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja sajnos anyagi gondok miatt nem tudtam enni rendesen és fogytam 9-10 kilót.


Az a kérdésem, hogy ha most elkezdenék enni ugyanúgy mint előtte, akkor fogok hízni? Végülis 1 hónap alatt majdnem 10 kiló az rengeteg szerintem.


2015. máj. 8. 05:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt 10 kiló akkor is beteges, ha semmit sem ettél.

Ezt konkrétan nem hiszem el, hacsak nincs valami bajod. Ez esetben fordulj orvoshoz.

2015. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
(Hacsak nem volt kb. 50 kiló felesleged induláskor persze.)
2015. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Étrend.. kalóriamérleg kérdése.
2015. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szinte semmit sem ettem nehéz fizikai munka mellett.

175cm 93kg voltam 83kg vagyok most. szóval volt egy kis súlyfelesleg.

2015. máj. 8. 09:09
 5/13 anonim ***** válasza:

Nehéz fizikai munka? Jó nagy kalóriadeficited lehetett, így egész hihető. Vesztettél zsírt, izmot, vizet (ez izmosabb embernél jópár kiló lehet, sok ketogén diétázó mesés számú kilót fogy az első héten, kis kalóriadeficit mellett... a szénhidrátszegény táplálkozástól és a munkától is leürülnek a glikogénraktárak és sok vizet veszt az ember).


Ha ugyanúgy eszel, mint előtte, tuti feljön valamennyi, de hogy visszahízod-e a zömét vagy sem, azt nem tudhatom, egy szakértő se tudná megmondani, pont Te hogyan működsz vagy akár hogy mennyi zsír volt a 10 kilóban...

2015. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint "koplaltál" ilyenkor szerintem lehet rajtad akár mennyi felesleg akkor is vissza megy mert nem ettél rendesen,tartós fogyás rendszeres evéssel es lassan történik

valószínű hogy vissza fog menni,mert egyből elkezd raktározni a test

2015. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha ugyanúgy eszel, mint előtte, teljesen 100%-ig biztos, hogy vissza fogsz hízni, hiszen a biokémia törvényszerűségei semmit nem változtak, és ha korábban adott táplálkozás mellett 93 kg voltál, most is hamarosan ugyanannyi leszel.


Sőt akár több is lehetsz, ha a koplalás miatt lassult az anyagcseréd. Egyvalami biztos csak: kevesebb ugyanolyan evés és ugyanaz a munka, sport stb. mellett nem leszel.


Ha nem akarsz visszahízni, egyél mindenképp kevesebbet, mint korábban, mérd magad rendszeresen, és a súlyod változásától - vagy egy helyben maradásától - függően döntsd el, jó-e az étrended, vagy megérné többet vagy még kevesebbet enni.

2015. jún. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
átlagosan mennyit és mit ettél egy nap?
2015. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egy nap ettem 1 chilisbab konzervet 1-2 szelet kenyérrel és kb ennyi. hébe hóba egy szelet májkrémes kenyér.
2015. aug. 4. 23:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a kenyérben van glutén, és érzékeny vagy rá akkor az okozhat pajzsmirigy betegséget.


Egy pajzsmirigy beteg hízhat ennyitől, igen.


Én viszont fogynék ilyen csivava adag kajamennyiséggel.


Mások meg kb. ennyi kajával tök jól elvannak, sportolnak.. De lehet ők azért nem szar kenyeret esznek, hanem kevés, de minőségi, értékes kaját.

2015. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!