Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 5 kilót?...

Kelli12 kérdése:

Hogyan fogyjak le 5 kilót? Mar lefogytam 8 kilót de megallt es mar nem megy. Probalok keveset enni de a szervezetem kívánja a peksutiket csokikat a hizlaló dolgokat.

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Irreleváns, hogy cukrot kíván a tested.


A célod az, hogy értékes tápanyagokat (ételeket) fogyassz, mert valami célod van, a fogyáshoz pedig kalóriamínusz, a normális testhez, egészséghez pedig esszenciális tápanyagok kellenek.


Tehát vagy ehhez igazítod az étkezésedet, vagy eszel amit kívánsz, de akkor a célodhoz nem biztos, hogy közelebb kerülsz.

2015. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szamold a kaloriakat. Egyel eleget, normalis kajakbol, ne ehezz, akkor kevesbe fogod kivanni az edeset. Ezek melle neha-neha lecsuszhat az edesseg is, de altalanossagban maradj kaloria deficitben. Hany kilo vagy? Mert az is lehet, hogy mar nem is kell fogynod.
2015. máj. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha édességet kívánsz, akkor engedj a kísértésnek, egyél édes ízeket, csak egészségeset, így a tested úgymond kielégül, de mégsem bűnözöl :D


Én ilyenkor gyümölcsöt szoktam enni, főleg most, hogy már május van. Eper, málna, egy szelet sárgadinnye, körte, alma ...stb.


Egyébként én nem vagyok édesszájú, nem szoktam csokit, meg ilyen sütiféléket enni, émelygek tőlük, nem szeretem őket. Nekem már gyerekkoromban is a gyümölcs volt a legjobb desszert :) És szerintem epertől még senki sem hízott el.

2015. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszolat:) 167 es 66 kilo vagyok meg van rajtam egy kis suly felesleg es heti 7 edzesem van mozgok rendesen
2015. máj. 14. 19:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy nap hany kaloriat vigyek be a szervezetembe? Napi masfel 2 Ora edzes mellett?:)
2015. máj. 14. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Kaloriabazis.hu ajanlom a szamolashoz.
2015. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kiszámolni, vagy kitapasztalod, vagy leméred a megfelelő berendezéssel.


Mi aztán pláne nem tudjuk megmondani, még annyit sem tudunk a testedről mint Te :D

2015. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!