Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem multam el még 18 akkor...

Ha nem multam el még 18 akkor elkezdhetek szedni hoodiát?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is irhatok ha van esetleg. Illetve esetleg Pécsen nem tudjátok hol lehet beszerezni?

2015. máj. 13. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármit ehetsz-szedhetsz korodtól függetlenül.


Hogy névleg nem vehetsz, nem fogyaszthatsz alkoholt, dohánytermékeket, drogokat az nem több mint afféle iránymutatás, amit néhányan próbálnak rád erőltetni, de valójában ez inkább csak illúzió. Nem vehetsz valamit, mert törvényileg tilos? Baromság.


Kérdés, hogy egy semmit sem érő étvágycsökkentővel (amire még törvény sem vonatkozik) minek ennél? Semmivel sem lennél előrébb, tehát szedheted? Naná. De értelmesebb lenne, ha pl. szemetet szednél az utcán, addig is levegőn vagy, mozogsz, és valami szépet teszel (jó, másfelől ez is értelmetlen, mert méginkább elmehetnél normálisan edzeni, utána olvashatnál egy normális étrendnek..)

2015. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AnnaKiraly válasza:
Nem ajánlatos ilyesmit szedni 18 alatt, mert még nem fejeződött be a fejlődésed és lenne egészséges, ha nem vinnéd be a szervezetedbe a kellő tápanyagokat.. Ilyen korban is lehet természetesen diétázni, csak jobban oda kell figyelni, nehogy végzetes bajt okozz magadnak. Én kikérném dietetikus tanácsát az ügyben..
2015. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!