Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok, de hogy csináljam?

Fogyni akarok, de hogy csináljam?

Figyelt kérdés

a cím nem mond el túl sokat, ezért inkább kifejtem.

Az a helyzet hogy az elmúlt időben nem volt időm foglalkozni magammal mert nyelvvizsgára készültem, és hirtelen nehezedtek a tantárgyak és így sajnos itthon is muszáj tanulnom rájuk.

A probléma az az, hogy így szép lassan felszedtem 16kg-t.(kövér így sem vagyok mert 68kg vagyok 183 cm-hez)

Ezt a 16 kg-t szeretném leadni, amennyire lehet leginkább mozgással, mert hiába koplalok, vagy eszek kevesebbet és egészségesebbet valahogy sosem tart túl hosszú ideig a hatás.

Ha valakinek bevált valami módszer írja le legyen szíves.

(majdnem) mindenre nyitott vagyok


így végszóra annyit hogy a térdem rossz és így a futás nem nagyon megy.


köszönöm a normális válaszokat!



2015. máj. 15. 19:18
 1/4 anonim válasza:
Nem csak az a lényeg hogy egészségeset egyél.Annyi a titok,hogy mozogj sokat,és kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elhasználsz.A koplalással csak annyit érsz el,hogy az izmaidat égeted el a zsír helyett.Egyél sok fehérjét,zöldséget,gyümölcsöt,a zsírból,szénhidrátból nem kell sok.
2015. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52 kiló ehhez a magassághoz nem egészséges!!!
2015. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2015. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2015. júl. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!