Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csajok, ti is híztatok egyetem...

Csajok, ti is híztatok egyetem első évében? Mennyit?

Figyelt kérdés

Vidékről Bp-re kerültem, el a családtól, kollégium, kevesebb mozgás, sok nassolás. Korábban mesélték, hogy sok lány hízik az egyetem elején, de nem gondoltam, hogy 13 kilót fogok magamra szedni..:-S

Ez nagyon durvának számít? Vagy ti is szedtedek fel sokat? Mennyire sikerült a nyáron megfordítani a folyamatot, és a további években nem folytatni a hízást?

19/L



2015. máj. 16. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Budapestre pedig a munkám kapcsán kerültem, de akkor sem. Egyetem alatt, a munkanélküliségem alatt és amikor elkezdem dolgozni, akkor is gyalogoltam egy csomót, az a fajta vagyok, akinek ez kell. Hízni pedig nehezen tudok, gyorsan semmiképp sem megy.

Egyetemen örültem, ha volt időm valami ételt betolni, egyszer 14 órám volt szerdánként... De ha volt szünetem, akkor is a gépteremben lógtam, Neteztem nassolás helyett, bár bizonyára nasi is volt néha.

Erről még nem is hallottam, hogy a lányok híznak az egyetem elején... Az én évfolyamomban nem híztak.

2015. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Vidéki koca vagy, ha már ide jöttél nem igaz, hogy nem bírsz normálisan kinézni, hogy ne tűnjél vidékinek.. :)
2015. máj. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, épp ellenkezőleg. Ahogy az első válaszoló, én is örültem, ha volt időm valamit (ne adj Isten, főtt ételt) enni, úgyhogy az első évben kb. 8 kg-ot fogytam.
2015. máj. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél másképp működik, neked valószínűleg a stressz tesz be. Próbálj meg minél többet aludni, az segít. Ez meg majd lemegy. Ha nem, az sem nagy dolog.


Az olyan debilidiótákat mint a kettes, tojd le magasról, valószínűleg lerágta a kisegér a péniszét, és most morcos miatta. :)

2015. máj. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én első évben max 1-2 kilót híztam, sportoltam sokat meg zömében odafigyeltem mit eszem, de bulik, stressz miegymás... Aztán a második év első féléve nagyon húzós volt, vizsgaidőszakban vagy 4-5 kilót felszedtem, de akkor a mozgás annyi volt, hogy lementem a futárhoz aki a kajámat hozta, meg állandó evéssel próbáltam levezetni a stresszt. Február környékén észbe kaptam, hogy ez így nagyon nem lesz jó, elkezdtem megint intenzíven sportolni meg viszonylag tisztán enni, így már -5 kgnál járok(nincs sok feleslegem, 167 cm-hez vagyok 57 kg most) és sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Most kezdődött nekünk a vizsgaidőszak, de nem tervezem elengedni magam ezúttal, futással vezetem le a stresszt, nem zabálással meg szerencsére én nyáron annyira nem szoktam kívánni az ételt, mint télen, így könnyebb lesz megállni.

Egyébként nekem pont hogy itt Bp-en jobban megy a diéta, mert ha én nem veszem meg a boltban a szemét kaját, akkor az nincs itthon és nem tudok elcsábulni. Ezzel szemben otthon mindig van egy csomóféle kaja meg sütemény stb, így nehéz ellenállni.

2015. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem híztam, sőt, az első vizsgaidőszak alatt a sok stressz miatt (nem voltam éhes, kihagytam étkezéseket) fogytam is pár kilót, de aztán a továbbiakban már sikerült odafigyelnem magamra, és normálisan kajálni a stresszesebb időkben is.


Tényleg minden odafigyelés kérdése, szóval tök mindegy, hogy más lányok hogy híznak el a sok nasi meg egészségtelen kaja miatt, te ne légy ilyen :)

2015. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!