Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék de csak...

Fogyni szeretnék de csak egyre rosszabb lesz, eddzésterv, étrend?

Figyelt kérdés
Körülbelül 5-6 hónapja minden nap eddzek, sajnos csak itthon tudok fél órákat. Emellett próbálok odafigyelni arra hogy mit eszem több kevesebb sikerrel. A hasam felső részéről sikerült fogynom illetve sikerült erősítenem az izomzatot, de sajnos az utóbbi hetekben észrevettem a combom belsején piros sztriákat amikről én úgytudom hogy a hízás jelei. Nagyon elkeserít és nemtudom hogy hogyan tovább hiszen semmi eredménye a sok eddzésnek s ezzel kezd elhagyni a lelkesedésem. Valaki tudna valamilyen tanácsot eddzéstervvel vagy étrenddel kapcsolatban adni?

2015. máj. 21. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Fél óra az már valami, bárcsak nekem menne annyi. Amúgy milyen edzés? Zsírégetésre aerobot szoktak nyomni...


De elsősorban az étkezést nézném meg, hiszen az a döntő fogyáskor... Hogyan eszel? S hogyan gondolod, hogy jó lenne?

2015. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mérleget, aztán gyere vissza!
2015. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy eléggé nehéz bármit is írni, hogy fogalmunk sincs a következőkről:

- hány éves vagy

- milyen nemű

- hány kg voltál 6 hónapja

- hány kg vagy most

- milyen magas vagy

- miket eszel egy nap és mennyit

- pontosan mit, mennyit edzel, milyen súllyal...stb


Ha csak fél órád van egy nap, akkor inkább fuss minden nap 30 percet, és esténként a tv előtt lehet kétnaponta pluszban tornázni, saját testsúllyal, súlyzóval gyakrlatokat végezni. De az étkezés nagyon sokat nyom a latba, ezért az megkerülhetetlen, hogy normális ételeket egyél.

2015. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40/F Én a saját tapasztalatomat írom le. Én midig sportoltam fiatal koromban. Egész harminc éves koromig. 188cm 81kg szint tiszta izom voltam. 7 kilométert futottam naponta. Aztán jött a házasság. Irodai munka. Edzés abbahagyása. 35 éves koromra 126kiló lettem. Elhízott és tohonya. A cipőmet alig tudtam bekötni. Mindig azzal traktáltak hogy fontos a reggeli ebéd vacsora meg hát egy ekkora embernek enni kell. A sok vasárnapi ebéd a hat szelet kirántott hús vagy egyszerre tíz palacsinta. Végén már nagyon undorodtam magamtól mert a kocka hasból nagy has lett és a saját férfiasságomat is csak tükörben láttam. Nagyon elegem lett. Azon kezdtem el gondolkodni mit is csináltam régen, hogyan étkeztem. Rájöttem mindig rohantam soha nem volt nekem olyan hogy reggeli vagy vacsora. Akkor ettem egy keveset ha éhes voltam. Persze többször. Ez az állandósághoz hozzá szokik a szervezet és mindig követeli az ennivalót. Elkezdtem mozogni. Na csak úgy gyalogolni. A futás nem ment. Reggel nyolckor nem voltam éhes. Mondom majd akkor eszem ha éhes vagyok. De max. egy teljes kiőrlési valami egy kis sonkával. Napi ötször hatszor kapok be valami keveset. Ma egy félszelet kirántott hústól is jól lakok. Nem ülök le akkor enni mert úgy mond ebéd idő van, hanem nem majd akkor ha éhes vagyok. Eszem egy keveset. Nagyon lassan eszem meg azt a keveset is amit szeretnék. De öt percnél többet ma már nem foglalkozom evéssel. Volt haspadom és abban kezdem el felüléseket végezni. 5 éve kettő ment. Tohonya disznónak éreztem magam. Nagyon elkeserített. Ma 100-at ülök fel egyszerre és ezt tízszer. Azaz egy délután ezer felülés. Ma 90 kiló vagyok. Teljesen lapos a hasam és lejárok az edző teremben is súlyzózni. Ledöbbentem. Vagyok olyan mint harminc éves koromban. A karomon és a mellem nagyobbak az izmaim mint akkor. Pont tegnap kaptam nőtől bókot. Céges busszal voltunk el a kollégákkal és én valamivel összekentem az ingem. Lekaptam a buszon magamról hogy átvegyem a másikat. A 30 éves nagyon csinos kolléganő mondta, ha minden férfi így nézne ki mint te boldog lennék. Észbontóan feszes a fenekem. Ismerem vagy öt éve és férje van de nagyon jól esett. Újból férfinak és jól érzem magam!!!!!!
2015. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen az étrended, mennyit fogytál 5-6 hónap alatt?
2015. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem követek semmit. Egy szelet ami egy tenyérnyi és egy kis csirke sonka. Tiszta víz. Ez olyan tíz órakor. Délután kettő előtt ugyanez mondjuk és csak nem egy hanem kettő. Csak tiszta víz! Sok víz. Napi négy litert iszom. Edzés előtt egy órával. Fehérje turmix. Este, nem az időt csak olyan hét óráig de este nyolckor más nem eszem semmit, egy natur joghurt. Kis teát szoktam magamnak készíteni reggelre. Olyan 8 kilót adhattam le ennyi idő alatt. Ezt mind fokozatosan. Egy hónap kellet míg elhagytam a sok főtételt meg a kenyeret sok szénhidrátot. Nem ettem azóta csokit , süteményt, nem iszom üdítő italt, főleg nem szénsavast. Semmi nasi chips, meg gyorsétterem, pattogatott kukorica semmi. Nagyon sok mindenbe van cukor. De teljesen kerülöm. Van egy hónapba talán egyszer hogy rám jön hogy nem bírom édesség nélkül. Akkor elszopogatok egy kocka cukrot vagy kevés mézet/ akác lépes házi/ iszom. Ennyi. Ezt magamnak és soha nem néztem bele egy szakkönyvbe sem. És nem számolom a kalóriákat.
2015. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

16 éves

Lány vagyok

6 honapja kb 60-62kg voltam most vagyok kb 64-65

169-170cm

Elég sokfélét szoktam enni mondhatni mindent sajnos én nemtudok ilyen diétákat követni mert sose tudom végigcsinálni

Általában hasra combra es fenékre szoktam van hogy 2kg sulyzóval de van hogy csak simán kitörés gugolás illetve hasprés és ilyen labdás gyakorlatokat csinálok

2015. máj. 22. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:

2 kilós súlyzó az kb. semmi. De a guggolás, kitörés azok súly nélkül is jók.


Viszont az étrenden múlik a testsúly alakulása. Ráadásul nem csak az számít, hogy valaki sokat vagy kevesebbet eszik (bár aki magához képest sokat eszik, az magához képest hízni fog, evidens) de az is számít, hogy valaki mit eszik.


Egy gluténérzékeny egyen hetente egyszer teljes kiőrlésű kenyeret és vagy el fog hízni, vagy le fog soványodni, de egészséges nem lesz.


Na most ez az emberek többségére igaz, és nem csak a gluténnal, de pl. tejes dolgokkal vagy szójával kapcsolatban is, de akár élelmiszerbe kevert adalék-vegyszerek is okozhatnak érdekes dolgokat. Mindent enni sosem jó ötlet, mert manapság tele van a kínálat szeméttel, és a szemét kaják egy részére egyénileg változóan de fokozott érzékenységünk lehet.

2015. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1000 felülés naponta=aszimmetrikus törzserő kialakulása,porckorong sérv csak idő kérdése,viszlát a gerinctornán...Vagy megmented magad és cseréled a felülést lábemelésre függeszkedve és elkezded a másik oldat az alsó hátat is ugyanilyen intenzíven edzeni.
2015. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!