Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit tud...

Ebben az esetben mit tud csinálni az ember? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy hisztamin-intolerancia miatt elég sok dolgot nem ehetek. Emellett fruktóz tartalmú ételeket, édesebb zöldségeket, tejet sem fogyaszthatok. Tehát sok minden kiesik. Finomítatlan nádcukrot használok (bár néha megeszem a kristálycukrot is), eszem kenyeret, zsemlét is, mert ezek nem okoznsk panaszt. Kölest szoktam még és rizst, a zabot nem bírja a gyomrom. Plusz azok a zöldségek, amik mehetnek. Inni vsak tisztított vizet szoktam, néha teát. Ti ezt így egészségtelennek tartjátok?
2015. máj. 26. 11:17
 1/2 A kérdező kommentje:
*okoznak, csak
2015. máj. 26. 11:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Cukor és kenyér? Nem tartom jónak, az tuti.

Nos, nem írtad le, mit nem ehetsz, gyorsan rágugliztam... Hát nem vidám. Valamilyen hús belefér az olvasmányaim alapján, némely zöldségek, ezen el lehet indulni...Inkább gluténmentes gabonákat egyél.

Megnézném hasonló problémákkal rendelkező emberek blogjait s utánaolvasnék, illetve Te nyilván többet tudsz arról, hogy mit ehetsz, mint én, aki pár perce hallottam az ilyesmiről először...

Részvétem, én kb. meghalnék tojás nélkül, igaz, én egy csomó mást nem eszem.

2015. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!