Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Labemeles es haspres utan...

Labemeles es haspres utan fajhat a koldok alatt a hasam? Tobbi lent

Figyelt kérdés
60 ebbol, 60 abbol, 10esevel kezdtem az elejen es lassan noveltem. + helybenfutas 10 perc. 4 eve nehez szulessel volt mutetem, kihuztak a mehem, visszavartak, 5 eve mehenkivuli miatt kivettek az egyik petevezetom belsoverzes miatt. Van egy nagy vagas a hasamon, neha kicsit erzekeny, lehet emiatt faj, tulterhelem? Hormonkezelesek alatt nagyon meghiztam es gyorsan, 7 honapig joforman fekudtem a korhazban, nehez terhesseg miatt. 4 eve szultem. 1 honapja 110 kg voltam 173 cm-hez, mara fogytam 10 kgt, es folytatom, ha eszek mindent (egeszsegeset) de mertekkel. Haggyam abba a tornat a hasra? A hatam is szokta huzni. Milyen tornaval tudnam fajdalommentesen formaba hozni magam? koszi elore

2015. máj. 28. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd abba a hasizom edzéseket - inkább kardiot kéne csinálnod helyette (pl szobabicikli). Nagy súlyfelesleggel nem jó hasizom gyakorlatokat végezni. Majd ha sikerült ledolgoznod a zsírpárnákat akkor lehet rámenni az izmokra.

Ja és persze diétás étrend is ajánlott.

2015. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, egész testet átmozgató cardio edzés kellene.
2015. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!