Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így megfelelő? Csinálhatom...

Ez így megfelelő? Csinálhatom a továbbiakban is?

Figyelt kérdés

Reggeli: 30-40g zab, 20-30g túró megcsinálva vizzel zabkásának. (ízesítésnek néha citromlé, fahéj, keresűkakaópor) / tojásrántotta 2tojás de csak 1 fehérje, hagymával, csirkemellsonkával (96% hústartalom), zöldségekkel és 50g teljes kiörlésű kenyérrel (a magos fajta ami egyáltalán nem hasonlít a kenyérre) - a zab gyakoribb mert nem igazán szeretem a tojást.

Ebéd: minimum 100g csirkemell(ha többet akarok enni akkor több), salátával, zöldségekkel, néha barna rizzsel / házi bolognai teljes kiörlésű durum tésztával / más fajta hús pl karaj, bélszín, darált marhából fasirt zöldséggekkel vagy az is teljes kiörlésű durum tésztával / spenót csirkével, lazaccal, néha tésztával / tonhal salátával vagy tésztával.

Vacsora: Vagy az ebéd közül valami vagy 60-70g túró 100ml alpro cukormentes mandula tejjel (15kcal, ch 0,1g) ízesítésnek fahéj, vanilia, kakaó.,


Az étkezések között ha megkívánok valamit általában karalábét (nyersen), répát (nyersen), zöldalmát, narancsot, banánt és mostanában nektarint eszek.


Ezek mellett eljárok futni ami ha reggel történik akkor ébredés után eszek egy banánt, futok és aztán kezdem a reggelit. És konditermi edzésem is van, súlyzós, intervallum és kardió is.


7 hete tartom ezt a "diétát", őszintén nagyon se kalóriát nem számolok se ch-t se semmit, csak igyekszem figyelni hogy mértékkel és rendesebbet egyek. És már fogytam 3 kilót. Még 7 lenne a cél de az időszak alatt sajnos többször ettem szemetet. Étcsoki - 1 hét alatt egy tábla, egész éjszakás tanulás (vizsgaidőszak) révén 2 nap alatt 300g milka csokit, nutellás-banános palacsintát (2 nap alatt 3 db) és ha édeset kívánok a mai napig van hogy eszek egy kanál nutellát.


A szemét kaját leszámitva jó ez így? Nem sok ez a fogyás ennyi idő alatt? (relatív kis súlyból indultam, 67kg.) Zsírból szeretnék javarészt és nem izomból. Mit kéne megváltoztatnom? A mennyiségek milyenek?


Köszönöm előre is!



2015. máj. 28. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ez így teljesen tarthatónak tűnik. Egész változatos, a szemét nagy ritkán belefér, vizsgaidőszakban főleg, tapasztalat :P Mozgás megvan, fogyás ideális... Szerintem teljesen oké. Sok siker! :)
2015. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!