Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi annak a bogyónak a neve...

Mi annak a bogyónak a neve amitől az ember úgy érzi, hogy jól lakott?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van ilyen?Mert úgy hallottam,hogy van.Hol lehet kapni?:) köszi a segítséget.
2015. máj. 29. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

Igen van.

A neve etel, de nem csak bogyo, hanem mindenfele formajut lehet kapni ilyen nagy epuletekben, amiknek a neve bolt.

Ugy kelk alkalmazni hogy beteszed a szadba, megragod aztan lenyeled, de ezt anyukadnak mer el kellett volna mondania par evvel ezelott.

2015. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Shai-Hulud ***** válasza:

Például a paradicsom, a szőlő, a narancs, ezek ugyanis bogyótermések. Minden zöldségesnél lehet kapni.

[link]

2015. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jólvan gyerekek,komoly válaszokat vártam...:D
2015. máj. 29. 10:45
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor most a komoly valasz:

Igen van ilyen bogyo es nem csak ugy erzed hogy jol laktal, hanem azonnal le is fogysz tole 8kg-ot es szuperegeszseges leszel, de ha meg ma megrendeled akkor a melled is megno tole. Ezt hasznalta Agelina Jolie is. Szerencsere nekem pont van egy csomaggal amit most felaron neked adok, csupan 19990Ft, majd ird meg a cimed hogy hova kuldjem.

2015. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Agnelina Jolienak masztektómiája volt...reméljük nem ilyen bogyók miatt.
2015. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, a rossz génjei miatt volt, hogy megelőzzék a rákot.


Kérdező: Ne csodaszereket keress, hanem válts életmódot.

2015. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem eszel semmit pár napig, akkor is elmúlik az éhségérzet...

Nem tudom, mi a célod vele.

Akármennyire is humorosnak tartod, én ételt használok a fenti célra. Igen hasznos: élvezetes, nincs kínos érzésem, hogy kimaradt valami a naponta végzett dolgaimból (évtizedek óta eszem kvázi mindennap, komoly szokás), kalóriát viszek be, amire mint emlősnek, elég gyakran és nem pici mennyiségben szükségem van, ráadásul megfelelő mennyiség és összetétel esetén elmúlik az éhségérzetem is (ha volt), energikusabb és elégedettebb leszek. Szerintem érdemes alkalmazni, terveim szerint még sok évtizedekig azt fogom tenni :)


Csodaszer természetesen nincs.

Szuperlaktató ételként kinél mi válik be. Kinek a zsír, kinek a rost, kinek a nagy térfogat, van, akinek csak és kizárólag minimum 1000 kalória egyben. Az emberek persze lusták és nem akarnak kísérletezni, márpedig kész általános recept nincs.

2015. máj. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem értem, hogy itt mindenki miért ilyen pökhendi nagyon okos, nagyon vagány.

Feltett egy kérdést, és gyakorlatilag senki sem tudott egy normális választ adni rá, csak a rosszindulat.

Mindenkinek megvan a saját joga, hogy azt csináljon amit, akar, nem értem, minek kell így osztani az észt?

Ha tudsz rá normális választ adni adjál, s ha nem tartsd meg magadnak a véleményed, amivel csak szurkálni tudsz.

2015. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi rosszindulat nem volt a válaszomban, tényeket közöltem. Többen leírtuk vagy utaltunk rá, hogy amit keres, az nem létezik abban a formában.
2015. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De komolyan emberek...már nem tudtam eldönteni hogy most komolyan gondoljátok,vagy tényleg annyira unatkoztok hogy olyan kérdésre válaszoltok kéretlen válaszokat amikre az igazi választ nem tudjátok. Én hallottam ilyen vitaminról vagy nem tudom mi ez,és feltettem a kérdést,hogy egyáltalán van e ilyen meg hogy akkor hol lehet kapni. Mellesleg edzek,de nem akarok testtömeget növelni ezért kevesebbet kéne ennem,diétás ételeket,ami viszont nem könnyű.
2015. máj. 29. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!