Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Drága Hölgyek! Mit tegyek?

Drága Hölgyek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni. Szégyen-nem szégyen;18 éves lány létemre borzasztó narancsbőrös a combom és a fenekem, emellett az alsó tájékom igan csak nagy a felső testemhez képest. Kérésem az lenne hozzátok,hogy linkeljetek nekem olyan zsírégető vagy bármilyen videókat,melyek beváltak nektek is és amelyek segítségével szembeszállhatok eme borzadállyal.

Csak komoly válaszokat várok,a rosszindulatú kommentelők most kíméljenek.

Hasonló cellulitis található az én combomon/fenekemen is: [link]



#narancsbőr.cellulitis
2015. máj. 29. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ezen leginkább a diéta segít, a mozgás csak utána jön
2015. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és miként kezdjek bele a diétába?:)
2015. máj. 29. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

csak ezen a fórumon rengetegszer le van már írva :D


a lényeg: sok hús (csirke, pulyka, hal)

sok zöldség

minimális szénhidrát (tészta, kenyér, krumpli)

ne egyél édességet, igyál naponta 3 liter vizet

2015. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tudom,hogy tele van,de szeretném egybe látni a saját tapasztalatokat!:)

köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. máj. 29. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Vajon a gyakorikérdéseken fórumozó Hölgyek mekkora tudásbázissal rendelkeznek a 'narancsbőr' típusú állapottal kapcsolatban, a mögötte húzódó gyulladásokkal kapcsolatban, itt minden nő igazi zseni lehet, akik csak azért nem tanítanak mind egyetemeken, mert unalmas lenne.

(speciel én azért nem tanítanék egyetemen, mert nem értek egyet a felsőoktatással, de nem is vagyok nő tehát most nem rólam van szó. de nem értem GYIK-en miért értenének a válaszolók a mélyebb anyagcsere folyamatokhoz, betegségekhez, és miért pont a hölgyek?)

2015. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves hölgyek!


A tudás bennetek van, ha igazán szeretnek Titeket tudni fogjátok mindenre a választ.

Azért fiú létemre engedjétek meg, hogy elmondjam ami hirtelen eszembe jut. Egyik szerelmem apukája úgy fogyott le 2 hónap alatt, hogy minden nap megivott egy kis alma ecetet. Azon kívül szükséges még a napi 45 perces torna, mint a suliban. Salátát egyetek sokat, ezt meg hallottam.

2015. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tudással még hízni is lehet.. sok saláta van a mekis hamburgerben is, 45 perc edzés az lófene, semmi fogyás szempontjából jó étrend kell, legalábbis kalóriadeficit, és ez még nem egészség, még egy krónikus gyulladást, narancsbőrt nem tüntet el.
2015. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!