Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet egy nyár alatt 15-25...

Lehet egy nyár alatt 15-25 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
169 cm magas vagyok és 76 kg nyáron szeretnék lefogyni minimum egy 15 kg ,de minél többet. Szilveszterre 55 kg a kitűzött célom. Nyáron reggelire turmixot smoothietés zabkását terveztem. Ebédre és vacsorára valamilyen zöldséget sovány hússal. Naponta 3-szor edzenék reggel futással kezdeném délután kondival és este pedig bicikliznék. Szerintettek evvel mennyit lehet fogyni.

2015. máj. 29. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A nyár az ugye 13 hét, és mivel heti egy kilónál többet nem ajánlott fogyni, ezért ideális esetben kb. 13 kilót lehet lefogyni ennyi idő alatt. Szilveszterig még plusz 4 hónap van a nyár után, ami újabb 17 kiló, szóval elvileg elérhető szilveszterre az 55 kilós cél.


Ezzel együtt nekem kissé soknak tűnik fél év alatt az ember testének majdnem az egyharmadát leadni.

2015. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg le lehet, gyakorlatilag ahogy az előttem szóló is írta nem túl jó. Könnyen visszamegy, vagy baj lehet belőle.

Kisebb testtömeg esetén a heti fél kg-ot mondják fenntarthatónak vagyis leadhatónak.

2015. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:)
2015. máj. 29. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

a tlc ment régebben egy sorozat, ami bemutatta, hogy fiatalok egy nyáron mennyit fogynak, edzséssel és helyes táplálkozással, és voltak többen, akik több mint 30 kt-ott leadtak, és nem hízták vissza, szóval nem lehetetlen

hajrá! :)

2015. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves négyes, de visszahíztak többen is. :( nem tudom emlékszel e a Scotty nevű kissrácra, jelenleg nagyobb mint valaha, akár egy hegyi medve. sajnos tényleg nem jó a gyors fogyás.
2015. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!