Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Uszoda vagy kondibérlet?

Uszoda vagy kondibérlet?

Figyelt kérdés

Így vizsgaidőszakban gondoltam feltudok szabadítani pár órát mozgásra de mindenre azért nincsen pénzem szerintetek mivel járnék jobban kondi vagy uszoda bérlettel?

Régebben futottam de már nagyon kijöttem a "gyakorlatból" most kezdtem újra az egészséges életmódot


2015. máj. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha egészséges életmód az elsődleges célod nem pedig a nagy izmok, akkor inkább uszoda. Szerintem anyagilag is jobban megéri, bár nem tudom a pontos árakat.
2015. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Kondi.
2015. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én váltogatni szoktam. Egy hónap úszás, egy hónap kondi, így nem unom meg egyiket sem és motiváltabb vagyok. Kitartás! :)

22N

2015. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én így júniusban inkább az úszást választanám, sokkal kellemesebb mint egy dögmeleg izzadtságszagú konditerem. Jól átmozgat az úszás és nagyon jó azzal indítani vagy zárni a napot.
2015. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Futás:)

A legolcsobb és legjobb. És nincs időhöz kötve, akkor mész ki amikor ráérsz.

Gyorsan lehet benne fejlődni, nagyon jól kondiban tart és jó állóképességet ad. Én egy éve kezdtem futni, először csak próbaképp, hobbiból, idén már több versenyen voltam, köztük egy 10 km-en, és megyek egy félmaratonra. Mára ez az életem.

Nő vagyok 40 felett.

2015. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretsz úszni, az úszásnál egészségesebb sport valószínűleg nincsen.
2015. máj. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!