Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168cm és 15 éves vagyok és 98...

168cm és 15 éves vagyok és 98 kg és fogyni szeretnék, hogy csináljam? (többi lent)

Figyelt kérdés
június 13.án ballagok és addig leszeretnék adni a lehető legtöbb kilot(kb. 10kg jo lenne) valaki segitene benne??

#fogyás #de tartosan
2015. máj. 29. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

nagyon nehezen de meg lehet csinálni. 14 nap 10 kg.

Kemény diétával, és mindennapos mozgással.

Aki kicsit ért hozzá írjon már valami okosat, ezt mindenki jobban tudja a másiknál

2015. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Ha gondolod, rám írhatsz privátban, én is éppen fogyózok és megpróbálok segíteni. Eddig 10 kg-t adtam le, persze viszonylag lassan.

15/L

170cm, 75kg

2015. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Két hét alatt 10 kiló? Hol élsz te? Legfeljebb kettőt, az meg úgyse látszik. Ne akarj más lenni a ballagáson, mint ami előtte voltál. Ha tényleg le akarsz fogyni, akkor szánd rá a nyarat, az új iskolát kezdd 10 kilóval könnyebben. Ha eddig imádtál zabálni (nem gonoszságból írom ezt a szót), akkor nem fogsz most egycsapásra minden eddigi szokásoddal drasztikusan szakítani, ha pedig megpróbálod, kiájulsz az iskolapadból. Az éhezés, nyuvasztásig tartó edzés nem egészséges, nem tartós, több jön vissza, mint amennyi lement, mert a szervezet nem bírja az éhezést, ráadásul így se tudsz 10 kilót lefogyni két hét alatt. Mellesleg mit vennél fel, lógna rajtad a ruha? Ezt a ballagást már hagyd elmenni, ne kergess reménytelen álmokat.
2015. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard leadni gyorsan a felesleget. Én 6 hete fogyózom és 5 kg-t adtam le eddig. Nekem ez tökéletesen megfelel ennyi idő alatt. Kb szeptember végére meg is lesz, de nem bánom, hogy csak addigra, nyár ide vagy oda.

Az elején elég nehéz volt, úgy 2 hétig. Most már sosem érzem azt, hogy ennék még. Negyed annyit eszek pedig, mint előtte.

Annyit csinálok, hogy heti 5x mozgok, köretnek nyers zöldséget eszek, húst is natúran, kenyérből vagy extrudált vagy árpás,de ezeket is csak délelőtt szoktam. Semmi édes üdítő,csak víz. Oké, teát néha iszok, édesítővel. Sőt 1x - 2x volt,hogy két falat sütit betoltam. Vacsira általában gyümölcsöt eszek.

Ha sütök húst vagy cukkinit, akkor olivaolajon. Nekem ennyi. Most kicsit stagnál a súlyom, de majd megy az lejjebb, nem sietek, a pluszok is kb 2 év alatt jöttek fel.

Ne éhezz sosem, ez a lényeg. Ne próbáld meg leadni 2 hét alatt. Lelassul az anyagcseréd, aztán a kevesebbet is nehezebben dolgozod fel. Ha úgy érzed elérted az álomsúlyt,akkor se folytasd a régi rossz szokásokat, mert könnyen visszajöhet, sőt több is.

Nem véletlen mondják,hogy életmódot kell váltani.

Ha szükséges, írd le mik voltak eddig a rossz szokásaid. Pl. napi 3 péksüti, napi egy csoki, napi 3 szelet fehér kenyér, 2 liter kóla, ilyenek. Na ezektől híztál meg, ezért ezeket felejtsd el.

Meglátod, ha túl vagy a "kritikus időszakon" (nekem az első 2 hét volt) akkor utána könnyebben megy majd. Anyukádat kérd meg,hogy segítsen kitalálni egy jó kis étrendet. Nézzetek a neten diétás ételeket.

2015. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm! nincs itt valaki (egyébként) akinek volt bokatörése és mütötték??
2015. máj. 29. 23:32
 6/16 anonim ***** válasza:

Bocs, most látom,hogy neked a ballagás a cél. Akkor ezt benéztem. :) De igaz, nem fogsz ennyi idő alatt lefogyni 10 kg-t. Ha éheznél is, majd összeesel. Az jobb?

Mindenki tudja milyen vagy, milyen a külsőd, ahogy eddig is ismertek. Felejtsd el ezt a hülyeséget. Inkább mosolyogj majd ott, ne szédelegj. Senki sem a külsőddel lesz elfoglalva.

2015. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tudom...de..mijen cuccba legyek szerinted h jol nézzzek ki de neis röhögjenek ki?
2015. máj. 29. 23:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha jó idő lesz, márpedig biztos az lesz, akkor valami térdig érő fekete szoknya (ceruzaszoknya),meg nem túl tapadós fehér blúz. Én mondjuk fekete nadrágba voltam, mert esett és én se voltam hű de vékony. :) Amúgy nekem nem volt bokatörésem, csak térdműtétem,de a barátomnak volt bokatörése. Miért?
2015. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
azért mert nekem is volt 1 bokatörésem mütötek volt 1 csavarom(2013) utánna most éven jan. vették ki és az első mütétem óta a mütött bokám kb. 2szer akkora mint a másik,és nem tudom hogy ez normális e mert nem fáj apszolut!szted?
2015. máj. 29. 23:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Hú, hát ezt én nem tudom neked megmondani. Inkább menj el vele az orvoshoz. Lehet vizes.

Nekem is fel volt dagadva egy jó ideig a térdem, nyilván megbolygatták ott. Volt pár hónap, mire teljesen felszívódott. De inkább kérdezd meg. Ha nem fáj nem hiszem, hogy nagy baj lenne. A bokám nekem néha dagad csak fel, mert lúdtalpas vagyok, elvileg az is vizes. Ez akkor van, ha nagyon megerőltetem. Viszont valamikor kicsi is elég hozzá. Néhány nap alatt elmúlik nekem.

A súlyodból meg ezért is adj le, mert ugye a térdnek meg a bokának kell elbírnia. Ez is okozhatja,hogy fel van dagadva. Nekem ezt mondta az orvos,aki műtött,hogy mindenképp adjam le a felesleget, de izmosítsak is. Úgyis mindjárt kitör neked a nyári szünet, menj el a dokihoz és mutasd meg neki a bokádat.

2015. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!