Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ennyi a testzsírs...

Hogyan lehet ennyi a testzsírszázalékom?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok, 79 kiló. Az edzőteremben 38% zsírt mértünk a géppel. Eléggé ledöbbentem. Ez nagyon sok. 30 kilogrammot fogytam már, 110 voltam 2 évvel ezelőtt. Gondoltam még lefogyok kb 14 kilót, és rendben leszek, de ezek után nem is tudom mit gondoljak. Bár gondolom a rengeteg felesleges, megnyúlt bőrt is testzsírnak veszi a gép, amivel nem tudok mit kezdeni...

Mit gondoltok ? Hogy ilyen sok ez ?



2015. jún. 8. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat meg van rajtad vagy 20 kilo felesleg azert ilyen magas. ha 60-65 kilo lrszel meresd meg ujra es valoszinuleg nem fogsz csalodni.Addig tok fsleslegea es lenyegtelen ezzel foglalkozni.
2015. jún. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze nem ez a fontos, csak meglepett..ezért kérdezek itt rá. Jó sok van még hátra...
2015. jún. 9. 00:52
 3/4 anonim ***** válasza:

"170 cm vagyok, 79 kiló. Az edzőteremben 38% zsírt mértünk... Gondoltam még lefogyok kb 14 kilót, és rendben leszek".


És mi itt a probléma? Ha leadsz 14 kiló zsírt, akkor kb. 25% lesz a testzsírszázalékod. Ez pontosan az átlagos női test testzsírjának felel meg. Ha ezután még 5%-ot leadnál, félig-meddig már szálkás kezdenél lenni.


Persze ez csak akkor érvényes, ha lány vagy. Ha fiú vagy, akkor kevés rajtad az izom, bazze.:)

2015. jún. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D Egy zsíros lány :D Jól van, köszi az utána számolást :D Akkor megnyugodtam.
2015. jún. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!