Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb hány kalória? Reggeli:...

Ez kb hány kalória? Reggeli: egy normál szelet teljes kiőrlésű kenyér, vajjal, vékony parizerrel, paradicsommal, fél pohár kakaóval. Ebéd: egy szelet rántott csirkemell, kisadag rizzsel, savanyúsággal. Vacsi: párolt csirkemell kefíres salátával.

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Van kalóriaszámláló a neten, írd be a google-ba.


Kb. mennyi?

kenyér: 70 kalória

többi 60 kalória+kakaó: 60 kalória össz: 200 kalória max.


Csirkemell : kb. 150 kalória, rízs kb. 150 kal. Össsz:300 kal.


párolt csm: 120 kal + sali 70 kal.


Kb. összesen: kb. 700-800 kalória, ez jó csak kicsit tehetnél hozzá egy kis gyümölcsöt is!


De mivel nem írtál mértéket (dkg, g, cukor, hány %-os tej...stb) ezért csak kb. értéket tudtam adni.

2010. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

délben a rántott csirkemell nem a legjobb.


a panír felesleges.

2010. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval majdnem mindenben egyet értek, az egy szelet rántott csirkemellre nyugodtan lehet 300-450 kcal számolni, mert rengeteg olajat magába szív a panír! (1deci olaj 900!!!! kcal) Anélkül teljesen jó lenne.
2010. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, csak ezekbe a kalóriaszámlálókba mindig belekavarodok, biztos én vagyok béna:-) aztán elfogy a türelmem.

hát igen, a rántott csirke tényleg gázos, de nagyon szeretem... naponta tornázom, vagy futok, így talán belefér... köszi a válaszokat!

2010. márc. 1. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!