Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy pár hétig tejtermékeket...

Ha egy pár hétig tejtermékeket és tojást eszem + tornázok, lesz valami változás?

Figyelt kérdés
Vega vagyok, de izmosodni szeretnék egy kicsit vagyis inkább a zsírt leadni és izomra cserélni.
2015. jún. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szereted a zöldségeket vagy mi bajod velük? Tökéletesek fogyáskor is... Vagy úgy érted, azokat is eszed?


Pár hét alatt kalóriadeficitben azért ne várj nagy izmosodást... Kezdőként még mehet egyszerre a kettő, de ez nyilván nem lehet jelentős, bár kinek mi az. A rendes izmosodáshoz oda kell tenned magad és kalóriatöbbletben enned, ez majd jöhet később, ha most zavar a háj. Persze mozogj addig is, hisz van haszna.


A tojás jó étel, főleg a rendesen tartott házi tyúkoké.

A tejtermékekről megoszlanak a vélemények, az enyém is, a laktózos és inzulincibáló fajtákat nem ajánlom senkinek, persze aki enni akarja, enni fogja.

A fogyáshoz pedig kalóriadeficit kell, de ha pl. tojást, zöldséget és zsírt eszel, úgy nehezebb túlenned magad, mint szénhidrátbombákkal.

2015. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dee imádom a zöldségeket, gyümölcsöket is, eddig mindig azt ettem és nagyon kevés fehérjét ezért gondoltam egy kis változtatásra :D
2015. jún. 14. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:

hát akkor sovány túró,abban sok a fehérje 100g/16g feherje ha jol tudom

ahhoz adsz egy kis tejet es gyümölcsöt,össze turmixolod es meg iszod edzés után

hát de egyszerre tudod hogy nem megy a 2 dolog,mármint izmosodás es zsírleadás

az tudom tanácsolni ha izmos akarsz lenni akkor tömegelj először es utána szálkásíts

2015. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,ha fogysz azt pár hát múlva meg látod,de az izmosodást már nem hinném,max erősebb leszel de látszata nem lesz pár hét után
2015. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!