Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki? 12/l

Hány kilónak nézek ki? 12/l

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 15. 09:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Huha, itt az ideje, hogy elgondolkodj rajta, hogy milyen felnőtt szeretnél lenni, és tenni is érte. Szüleid is gondolom túlsúlyosak, de azért ennyire nem kéne, hogy ne érdekelje őket. Menjetek el együtt orvoshoz és kezdjetek bele egy testsúlycsökkentő programba, itt a nyár, lehet menni túrázni, biciklizni, görkorizni, úszni, sétálni, itt a sok zöldség-gyümölcs, lehet csinálni salátákat főtt tojással vagy sült hússal, csokik helyett eper-málna barack-meggy szezonja segít majd.

Üdítőket egyáltalán ne igyál, sima csapvíz megfelelő, kerüld az olajban sült ételeket, helyette párolás/főzés/grillezés, kevesebb tésztás-krumplis-rizses étel, lehet belőlük enni, de inkább a zöldség felé húzz, mint köret. Cukros tej termékeket, műzlit, agyon feldolgozott ételeket, szalámikat-felvágottakat kerüld el, nem egészségesek, helyette csinálj egy kis zabkását vagy süss tojást.

2015. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen, hogy hány kilónak nézel ki. Az utcán, amikor meglátok valakit nem azt nézem, hogy hány kiló, hanem az alakját. Testsúly lényegtelen. (egyébként meg lehet valaki ugyan annyi kilóval és magassággal más kinézetű)

Ez kórosan elhízott, amit azért nem kell félvállról venni. Később még valószínűleg lesznek is problémáid.

Lehet már vannak egészségbeli: pl magas vérnyomás, cukor, egészségtelen fejlődés ennek következtében. Hatalmas túlsúly van rajtad, amit azért cipelni is kell..

2015. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
117 kiló vagyok, igen :) csak nem tömény zsîr, és ezért nem látszik annyira ;)
2015. jún. 15. 17:14
 24/37 anonim ***** válasza:
94%
De, tomeny zsir. Oszinten szolva eddig azt hittem, hogy egeszsegesebben akarsz elni, de te vagy csak trollkodni jarsz ide, vagy meg buszke is vagy a hajadra. Elobbiesetben siman csak egy b.rom vagy, utobbi esetben meg megnezlek 35 eves korodban, hogy fel tudsz-e kelni a kerekesszekedbol...
2015. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
azért nem látszik annyira mert főleg a belső szerveiden van lerakódva
2015. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Anyádat meg apádat vágnám pofon hogy hagytak így elhízni
2015. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Nem, nem feltétlen kell őket pofon vágni/leszidni/okolni őket. Lehet nem is tudnak róla, hogy probléma lenne. Max "kissé jó húsban van"

Valószínűleg a szülei is kövérek, illetve testvére (ha van) Én még nem láttam kövér szülőket vékony gyerekkel. Ha van is, később meghízik. (1-2 kivétel persze mindig akad)

És az a szörnyű, hogy sokszor ők nem is látják magukat már kövérnek. Teljesen átlagosnak hiszik magukat, vagy pedig tudják és leszarják. (most egyéb betegségeket mellőzzünk)

Helyzeten étrend, mozgás hiánya. Általában ezek a fő problémák.

Tényleg: találkoztam olyannal, aki lényegében nem is tudja magáról, hogy kövér, nem is látja magát annyira kövérnek. És nem eggyel!! Sosem értetem, de ez van :/

Az a gond, hogy nem az én problémám, nem nekem kéne segíteni rajtuk, sajnos max tanácsokkal tudok szolgálni, amit vagy meghallgatnak vagy pedig nem. Utóbbi valószínűbb

Én azt mondom: nem feltétlenül okolhatjuk a szülőket, ha még az ők hibáik is.

2015. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nálunk a szűk családi körben (apa anya én) , csak én vagyok kövér, de ha már máshogy nézzük, akkor a nagypapám eléggé kövér (165-180 kg), ugyhogy tole is orokolhettem, a szuleimtol tuti nem
2015. jún. 23. 07:50
 29/37 anonim válasza:
100%
Szerintem meg Ronald McDonaltól vagy Colonel Sanderstől örökölted meg attól ,hogy nem sportolsz semmit.
2015. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Az jo. Am tenyleg nem sportolok! Ma pl meg ki se masztam az agybol csak ettem
2015. jún. 23. 15:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!