Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kilót tudnék fogyni?

Mennyi kilót tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

171 cm a magasságom és 78 kb vagyok. Szeretnék fogyni. Mennyi kilót tudok fogyni 2 hónap alatt?

És mennyire fogyjak le?



2015. jún. 22. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
10 kg-t simán. Több munkával összejöhet a 12-14 is. Nem tudom, szerintem egy 8-at ledobhatsz minimum. Ahogy érzed magad a bőrödben. :)
2015. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2015. jún. 23. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

2 hó alatt nem egészséges a -10 kilo!!!!

Az a jó amikor a szervezeted bár mindannyian tudjuk, hogy rendszeres mozgással és a helyes táplálkozással lehet igazi csodákat elérni, mégis sokan a könnyebb és kényelemesebb utat választják miközben ezreket költenek el mindenféle bogyókra.


A fogyásért tenni kell!


A túlsúlyosak gyakran nem is tudják, hogy nem koplalni kell, hanem életmódot váltani: a táplálkozási szokásainkon változtatni és rendszeresen sportolni és mozogni.

2015. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sikeres fogyás 60-70%-a az étrenden múlik és csak a kisebbik része a testmozgáson.

-10 kilo 3-4 hónapon belül és az az egéészséges.

2015. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!