Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez helyes váltás diéta után?

Sarah200 kérdése:

Ez helyes váltás diéta után?

Figyelt kérdés
157cm vagyok és 53 kiló 7kg-t fogytam az elmúlt 2,5 hónapban diéta és sport segítségével. Még nem vagyok elégedett magammal de egy kis pihit tartanék. Félreértés ne essék tényleg életmódot váltottam. Itt arra gondolok hogy pl. reggelire zabpehely helyett 1 egészséges szendvicset h nem párizsis hanem pulykamellsonka vagy téliszalámi(tudom h utobbinak magasabb a kalóriatartalma) és NÉHA egy kis sajtot pl(melegszendvicset) ennék 2dl 1,5%-os tej. vagy heti 1x édességet, mellette minden nap sportolok, a napi kalóriakeretemet nem lépem át 1300-1400. Ügye nem fogok hízni? Mellette szinte minden napos sport.Súlytartáshoz elég?

2015. jún. 25. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a kalóriakereted marad, akkor szinte tuti, hogy tovább fogysz, ez így működik.


Nekem nem helyes váltás, de az én életmódom nem azonos a tieddel. Abba szendvicsek, tej és szénhidrátos édességek nem férnek bele, de a zabpehely se. Nekem ezek nem tűnnek egészségesnek, de ez a Te életed és szabályaid.

2015. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tartod a kalóriakeretet, akkor sem fogsz hízni, ha mostantól Milka csokin meg némi fehérjeporon élsz. Egyedül arra ügyelj - mindennapos sport mellett meg pláne -, hogy megfelelő mennyiségben fogyassz fehérjét.


Én pontosan ma három hónapja kezdtem el diétázni, és 10-11 kilót fogytam úgy - mindennapos nem kevés sport mellett -, hogy mindenfélét ettem a csokitól meg a tortáktól kezdve a töpörtyű+kenyér kombóig. Mindössze két dologra ügyeltem, a teljes kalóriabevitelre meg arra, hogy a napi bőséges fehérjebevitel meglegyen.

2015. jún. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!