Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb hány kalória?

Ez kb hány kalória?

Figyelt kérdés

Ma elég sokat ettem ( egészségtelen kajákból ) mennyire léptem túl a határt? :D

-1 tojás

-vattacukor

-sima lángos



2015. jún. 25. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ne idegesíts fel, légyszi:DDDDDDDDDDDDDDD az lehet, hogy a vattacukor nem a legegészségesebb kaja, de ma rohadt keveset ettél:( máskor is annyit eszel, mint egy madár?
2015. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
500-800 kalóriát szoktam de ez biztosan több volt annál :( külömben ettem még egy 230 kalóriás görög joghurtot is vacsorára
2015. jún. 25. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
egy nap minimum 1200 kaloriat kene bevinni
2015. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Www.kaloriabazis.hu Itt megnezheted 90% pontosan
2015. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már alig eszel és egészségtelenül, ne lángost egyél, vazze, hanem mondjuk rántott májat... abban minden makro- és rengeteg mikronutriens megtalálható, a lángos meg csak egy üres kalóriabomba.
2015. jún. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Soha nem szoktam lángost enni :D legtöbbször salátát , gyümölcsöket vagy valami levest eszem csak most a strandon kicsit elengedtem magam de egy évben maximum 5ször van ilyen

amúgy nem szoktak a strandon rántott májat árulni :DD

2015. jún. 26. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális, ugye tudod? 500 kalória arra nem elég, hogy egy helyben fekve, semmit nem csinálva életben maradj. 1200 kalória alatt nagyon veszélyes és eredménytelen a fogyókúra. Igen, lehet, hogy most fogysz pár kilót, természetesen izmot, a zsír maradni fog, efelől megnyugodhatsz. Hamarosan úgy fogsz kinézni, mint egy teleszart búvárruha, undorítóan. Aztán a szervezeted behúzza a vészféket, és el kezdesz hízni 500,200, sőt 10 kalóriás napi bevitel mellett is, ugyanis minden egyes lenyelt falatot zsírként fog elraktározni a túléléshez. Sok sikert hozzá! :)
2015. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!