Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Banánt ehetek fogyó közben?

Banánt ehetek fogyó közben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
A banán 100% szénhidrát, azaz a legtöbb esetben nem.
2015. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1: Ahogy vesszük. Kalóriát tekintve majdnem, súlyra 23% ch s fehérje is akad benne (nyilván zsír is), csak pici.


Kérdező, ezt Neked kell eldöntened, nem tudhatom, a Te fogyókúrádba mi fér bele... De elég keveseket akadályoz egy kis banán, maradt kalóriadeficitben, az a fő. Nem kifejezetten ajánlott, hisz sok cukrot tartalmaz, de ha valaki ehet más cukrokat (pl. almát), Te is ehetsz banánt.


Én szeretem a banánt, egy időben elég gyakran ettem, s ez a világon semmi problémát nem okozhatott, főleg, hogy keveset ettem belőle (nem akartam a kis szénhidrátkeretemből 3 grammnál többet áldozni rá). De sok cukorral ugyanúgy fogyok, amíg megvan a deficitem. Lehet, hogy van, akinál valamelyest bekavar, sok minden elképzelhető. De ez nem lehet tipikus. Simán lehet fogyni napi 1-2-3 banánnal, ebben nincs semmi különös. Nekem nem érné meg, én ilyen szénhidrátos étkezés mellett sokkal éhesebb leszek, de ugyanezt okozza a zabpehely vagy a rizs is :)

2015. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Duenna ***** válasza:
Mint gyümölcs, ehetsz. Úgysem tudsz a banánból 2 kilót megenni, hogy ez befolyásolja a fogyókúrádat. És a gyümölcs, mint vitaminforrás fontos. Egy nap 3 banántól ne egyél többet, de ha szereted, akkor nyugodtan ehetsz.
2015. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,köszöntem.
2015. jún. 27. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

amíg megvan a heti fél kiló fogyás addig ehetsz napi 1et ha ez ilyen függőségi dolog.

ha leállt a fogyás és le fog előbb utóbb ha mindent jól csinálsz akkor is olyankor a gyümölcs az első amit érdemes kivenni főleg a cukorbomba banánt.

a gyümölcsök vitamintartalma a nullához közelít ezért ilyen szempontból nem is érdemes számolni vele.

2015. jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!