Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hatásos zsírégető?

Ez hatásos zsírégető?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=ANTNb6Mao5w A kommenteket olvasva elég hatásosnak tűnik. Szerintetek is az?

2015. jún. 27. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én maradnék a jól bevált kardiós módszereknél
2015. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a mozgásforma jó zsírégető, aminél gyorsan dobog a szíved és lihegsz. Még nem láttam hastáncost, aki úgy lihegett volna, mint egy futó, szóval biztos lehetsz benne, hogy nem hatásos zsírégető.
2015. jún. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tudjátok mi a leghatásosabb zsírégető ? Naponta ötször egyetek keveset és emellett naponta fél óra mozgás. Teljesen mindegy hogy mi. Pl egy kellems séta a városban. Ezeknek a lefullasztó gyakorlatoknak az a hátránya, hogy sokan gyorsan megunják őket, vagy pedig nem találják hasznosnak, mert miután jól kifárasztják magukat, teletömik otthon magukat egy kiadós vacsorával. A legjobb módszer az hogy ha figyelünk arra, hogy egyszerre ne együnk sokat, hanem többször keveset. És ugyanúgy lehet enni fehér kenyeret és húsféléket is. Nem kell salátán koplalni. Nekem bevállt, pedig meg se erőltettem magamat. És hát azér én sem vagyok egy nádszál alkat, hogy könnyűnek nevezzem a fogyást
2015. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen zsírégető a mozgásra segít rá, nem használ magában. De akkor sem annyit hogy megérje a pénzt! Ha mégis akkor valószínűleg nagyon káros. Bogyók soha nem váltják ki a mozgást. Ja és ezek nagyon pörgetik a szíved ami nem mindig jó. És akár rosszullétet is okoz, mint mikor nagyon sok kávét iszik valaki egyszerre.
2015. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötös voltam, most látom csak a videót, előző válaszomnál nem tudtam megnyitni, azt hittem valami bogyó reklám. Amúgy nem.
2015. jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rázz végig egy 8 perces dobszólót, majd fogsz lihegni :D
2015. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!