Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan emberek véleményét,...

Olyan emberek véleményét, akik már fogyasztották a RegEnort. Mit tapasztaltak? Köszönöm, ha megosztod a tapasztalatodat. Nem csak azokat kérdezem, akik fogyókúra miatt fogyasztották, minden érdekelne. Köszönöm, ha válaszolsz.

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
csupán építő jelleggel.Te sem hiszed el hogy ,mindent ugyan úgy csinálsz megiszol egy ilyet és varázsütésre 20 kg minusz havonta,csodálatos.ezt a lusta emberek szeretnék elhinni,akik a mozgást és az egészséges táplálkozást megkerülve ilyenhez nyúlnak ,ami egyébként egy sima tejfehérje ital,aminek a természetes kalciumtartalma miatt rá lehetett fogni hogy izület és csontvédő.Nem tagadom lehet hogy ha valaki rendszeresen mozogna és egészségesen táplálkozna akkor ez rásegíthet valamennyit(mondjuk személy szerint ezt sem tartom túl valószínűnek).Remélem segítettem és felnyitottam a szemed ;)
2015. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet, de ez biztos, hogy nem saját tapasztalaton alapul. Továbbra is olyan emberek tapasztalatát várom, akinek van saját tapasztalata, mert fogyasztotta, fogyasztja a RegEnor sejtközi tisztító - Méregtelenítőt. Köszönöm, aki leírja tapasztalatát.
2015. júl. 20. 08:27
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Én július 7-e óta vagyok regenor használó. 9és fél kilótól szabadultam meg, meg a vállfájásomtól és néhány ilyen kis csüngő szemölcstől, aminek nem tudom mi a hivatalos neve. Ja és az arcomon lévő nagyobbacska anyajegyem is fele akkora és az is halványul. A rosszindulatú kommentelőnek üzenném, hogy előbb tájékozódjon, hogy miről is van szó. Ez nem fogyókúra!! Ez egy méregtelenítő kúra, aminek következtében a méreganyagokat és a gombákat, mint pl a candida, eltávolítjuk a szervezetünk minden szegletéből. Az, hogy fogyni lehet vele, egy áldásos mellékhatás azáltal, hogy a regenor működésre kényszeríti a máj epetermelő funkcióját, vagyis megindítja a méregtelenítést. Ahhoz, hogy az epe problémamentesen termelődjön zsírra van szüksége a szervezetnek. Ezért kell zsíros kajákat enni. Mert a kettő csak együtt működik. Rajtam kívül anyukám, testvérem és fiam keresztszülei is csinálják. Tehát a tapasztalat saját és többrétű. És arról már ne is beszéljünk, hogy végre egy magyar találmány, amit nem adtak ki külföldre...közel 20 éve...Mert azóta sikeresek! Ha nem működnének a termékeik, mitől lennének egyre sikeresebbek?

2015. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ja, és ha kérdésed lenne, bármiben segítek, írj privit!
2015. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%
Sziasztok! Hormonális betegségeim vannak. (Pajzsmirigy, hipofízis, mellékpajzsmirigy problémák.) Nekem nem lett volna pénzem a Reg-enor termékre (, mert marha drága és állni kell mellé egy zsírdús diétát is), de egy forgalmazó ingyen adott kipróbálásra egy adagot. Az előírásnak megfelelően kezdtem inni, egy órával étkezés után 10 ml-t felhígítva (0,5 liter vízzel). Őszintén megmondom a szaga erősen csípős, az íze szörnyű volt, és ami még jobban megijesztett, hogy marta a szám és a nyelőcsövem. Még egyszer megpróbálkoztam vele, de ugyanúgy mart - így befejeztem. Az üveg alján volt valami barna lerakódás is, nem tudom ez mennyire természetes a terméknél - de úgy reklámozzák nem tud megromlani. Nekem se romlottan, se simán szétmarón nem kell...
2016. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
46%

Kedves Negatív kommentelők!

Édesapám minden előírást szigorúan betartva 1 hónap alatt 30 kg fogyott! Egy héten egy órát ját focizni.

Én is elkezdtem. Ez a mádodik napom. 2 kg tól szabadultam meg. Hajrá mindenkinek.


Kedves Utolso kommentes.

Ha elolvastad volna a leírását ülledékes, ezálltal fel kell rázni !

2016. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy honap alatt 30 kg nem valami egeszseges.
2016. okt. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PekSnack válasza:
100%
Egy sima tejfehérje-kivonat, amit horror áron adnak. Megtehetik, mert az emberi hiszékenység és tudatlanság határtalan :)
2016. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!