Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet javasoltok az...

Milyen étrendet javasoltok az edzés mellé?

Figyelt kérdés

Hetente 2x TLX edzésre megyek, a többi nap min 30percet hulahoppkarikázok, és hetente 2x hasizomgyakorlatokat végzek

A TLX edzés után szoktam fehérje shake-t inni, és szeretném megkérdezni, hogy ezek mellett hogyan étkezzek? Diétát, kérlek ne írjatok, mert nem tudom ezeket betartani, mivel járok dolgozni napközben, és nem úgy vagyok, hogy minden nap főzzek külön magamra ilyen fogyókúrás ételeket...(és nem is kell sokat fogynom) Hanem az érdekelne, hogy pl reggelire mit ajánlatos, gyümölcsöt? Joghurtot? Ebédre? Délután? stb... Ilyen alapvető tanácsokat szeretnék kérni tőletek, azért, hogy az edzés még hatékonyabb legyen!



2015. júl. 1. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már eszel, egyél, ne ilyen gyümölccsel meg joghurttal bohóckodj, vigyél be tápanyagot...

Nem tudhatom, Neked napi hány evés, milyen időzítés és összetétel passzol, ízlés, lehetőségek, így sok tanáccsal nem szolgálhatok. Hasznos a sok zöldség, mindenképpen vigyél be elegendő fehérjét, a sok szénhidrát, főleg a gyorsan tipikusan nem annyira szerencsések, mert nem laktatnak jól és tartósan (de ez emberfüggő, a páromnak pl. tökmindegy, gyors ch-t eszik vagy mást is, ugyanúgy jóllakik vele 6-8 órára, mennyiség kérdése. nekem már kicsit sem mindegy).

2015. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2015. júl. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!